Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.10.2017 11:13
Elex zapoznaje nas z frakcją Albów
753V

Elex zapoznaje nas z frakcją Albów

Elex już niedługo wyląduje na półkach, a tymczasem twórcy zapoznają nas z kolejną frakcją do których będziemy mogli się przyłączyć. Byli już industrialni klerycy, a teraz czas na Albów.

Elex to najnowsza gra Piranha Bytes, czyli twórców Gothic i Risen. W odróżnieniu od poprzedników wylądujemy w świecie, w którym obok siebie funkcjonuje magia i zaawansowana technologia. Akcja osadzona jest na planecie Megalan, na którą pewnego razu spadł tajemniczy pierwiastek o nazwie Elex. Jak się okazuje pozwala on na osiągnięcie wyjątkowej mocy, więc ludzie o niego walczą.

Elex przedstawia frakcję industrialnych kleryków

W Sieci pojawił się nowy zwiastun Elex, który zapoznaje nas z frakcją Albów - ludzi nadużywających substancji. Sprawia ona, że są bardziej skoncentrowani i silniejsi, ale jednocześnie ich znieczula emocjonalnie przez co są też bardzo bezwzględni.

Elex - zwiastun prezentujący frakcję Albów

W świecie Elex trafimy jeszcze na Berserkerów czy wyżej wspomnianych Kleryków. Niedługo po rozpoczęciu przygody będziemy mogli zdecydować do kogo dołączymy. Na tej podstawie podążymy określoną ścieżką zarówno rozwoju postaci jak i fabularną - tak samo jak w poprzedniczkach. Na rynku gra wyląduje 17 października, czyli stosunkowo niedługo. Nasz polski wydawca zadbał o pełną lokalizację, w grze usłyszymy więc głosy polskich aktorów - na wzór tego co kiedyś było w kultowym Gothic. Wcześniej pisaliśmy też, że twórcy zaplanowali Elex 2, co z pewnością cieszy fanów ich produkcji. Poniżej znajdziecie jeszcze nową galerię.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Elex galeria piranha bytes playstation 4 thq nordic wideo

Nie przegap