Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.10.2017 17:46
Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7. Gran Turismo miażdży konkurenta
3847V

Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7. Gran Turismo miażdży konkurenta

Gran Turismo Sport pojawi się na rynku za dwa tygodnie, ale już dzisiaj możemy obejrzeć graficzne starcie z konkurentem ze strony Forza Motorsport 7. Zobaczcie jak obie gry prezentują się w najwyższej jakości i która z nich wygląda lepiej.

Gran Turismo Sport mierzy wysoko i ma kompletnie odmienić rywalizację z innymi graczami. Twórcy nie chcą iść na żadne kompromisy i pragną wycisnąć z PlayStation 4 Pro wszystko. Na rynku istnieje jeszcze jeden gigant, którego często zestawia się z flagową serią Sony. Pora sprawdzić, jak najnowsze odsłony najlepszych konsolowych wyścigów wyglądają na stosowny porównaniu graficznym. 

Gran Turismo Sport - demo od przyszłego tygodnia, są bonusy do pełnej wersji

Gran Turismo Sport otrzymało graficzne porównanie z debiutującym konkurentem ze stajni Microsoftu. Nagranie przedstawia rozgrywkę z beta wersji Gran Turismo Sport (patch 1.08) i zestawia ją z pełną wersją Forza Motorsport 7. Tytuł Polyphony Digital odpalony był na konsoli PlayStation 4 Pro, a Forzę uruchomiono na maksymalnych ustawieniach z edycji PC. Wideo ukazuje ten sam tor i auto, ale różni się nieznacznie porą dnia. Kto według Was wyszedł ze starcia zwycięsko?

Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7 - graficzne porównanie

Nie da się ukryć, że Gran Turismo Sport może się pochwalić zdecydowanie lepszą grą świateł i cieniami. Materiał porównuje nie tylko warstwę wizualną, ale i odgłosy silników. 

Gran Turismo Sport zadebiutuje na rynku w dniu 18 października. W przyszłym tygodniu otrzymamy z kolei ograniczone czasowo demo. Poczynione w nim postępy i zdobytą walutę bez problemu przeniesiemy do pełnej wersji gry.

Źródło: YouTube (RajmanGaming HD)

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital porównanie graficzne Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap