Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.09.2017 20:00
Wolfenstein 2: The New Colossus i The Evil Within 2 bez polskiego dubbingu
1797V

Wolfenstein 2: The New Colossus i The Evil Within 2 bez polskiego dubbingu

Bethesda przyzwyczaiła nas do obecności polskiego dubbingu w swoich grach. Okazuje się jednak, że dwie najbliższe i największe premiery wydawcy będą pozbawione naszych rodzimych głosów. The Evil Within 2 i Wolfenstein 2: The New Colossus nie otrzymają polskiego dubbingu.

Wolfenstein 2: The New Colossus nie przemówi w języku polskim. Cenega potwierdziła, że przygody Blazkowicza doczekają się tylko kinowej lokalizacji w formie napisów. Podobnie sprawa ma się w przypadku wyczekiwanego horroru The Evil Within 2.

Wolfenstein 2: The New Colossus bez tajemnic - mnóstwo materiałów z rozgrywki

Ostatnie gry wydawane przez Bethesdę mogły się pochwalić polskim dubbingiem. Mowa tutaj o takich tytułach jak Doom, Dishonored 2, czy Prey. W przypadku nadciągających gier sprawa ma się jednak inaczej. Nie wiadomo skąd ta wybiórczość. Wiemy jednak, że powstający z myślą o PS VR i wirtualnej rzeczywistości Doom VFR zaoferuje polskie głosy.

Wiadomość zasmuci pewnie część graczy, ale innych uraduje. Niestety, ale wydawca do tej pory nie pozwalał na dostosowanie głosów i narzucał wymóg słuchania naszej wersji językowej. W opinii wielu wpływało to negatywnie na klimat gier. Jak Wy postrzegacie tę sprawę?

Wolfenstein 2: The New Colossus - rozgrywka z Nowego Orleanu

Źródło: http://www.polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7129

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap