Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.09.2017 20:37
Uncharted. Jest kandydat do roli Sully'ego w filmowej adaptacji
819V

Uncharted. Jest kandydat do roli Sully'ego w filmowej adaptacji

Od wielu lat Hollywood poszukuje formuły, dzięki której udałoby się stworzyć naprawdę udaną aktorską, adaptację gry video, kolejną próbą osiągnięcia tego ma być film Uncharted. W sieci pojawiła się plotka dotycząca dołączenia wielkiej gwiazdy do obsady tego obrazu.

Według najnowszych doniesień, jednym z kandydatów do wcielenia się w rolę Sully’ego w filmie Uncharted jest Bryan Cranston – gwiazdor znany z serialu Breaking Bad. Oczywiście tę informację należy traktować jako plotkę, jej źródłem miałyby być osoby powiązane z Sony, które przekazały ją do That Hashtag Show. Osoby te miały dodać, iż obecnie Cranston jest rozważany jako część obsady filmowego Uncharted, prawdopodobnie jako Sully, możliwe jednak, iż w grę wchodzi również inna rola, na przykład złoczyńcy.

Dlaczego filmowe Uncharted będzie origin story?

Wydaje się, że Cranston może być uznawany za jednego z najlepiej pasujących aktorów do roli Victora Sullivana. Problem w tym, że 61-letni Cranston, ze względu na wiek, pasuje bardziej do roli Sullivana z gier z już dojrzałym Nathanem. Film ma jednak być origin story, z młodym poszukiwaczem przygód.

W serii gier, a konkretnie w jej trzeciej części, mieliśmy sekwencję, w której obserwowaliśmy spotkanie Nathana Drake’a i Victora Sulliva, w tej scenie Drake miał 15 lat, Sullivan 40. Tom Holland – który w Uncharted ma grać młodego Nathana – z powodzeniem wcielał się w nastolatka w Spider-Man: Homecoming, Bryanowi Cranstonowi może jednak przydać się głębsza charakteryzacja.

Pomijając kwestię wieku, Bryan Cranston ze swoim luzem i poczuciem humoru może być świetnym wyborem, w kwestii obsady tak przygodowego filmu jak Uncharted. Pozostaje nam więc czekać, na ewentualne potwierdzenie plotek dotyczących jego angażu.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1707140/who-uncharted-may-hire-to-play-sully-alongside-tom-holland

Tagi: bryan cranston Sony Pictures Entertainment Tom Holland uncharted

Nie przegap