Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.09.2017 10:53
W Call of Duty: WW2 dostaniemy remake najbardziej znanej mapy w serii
759V

W Call of Duty: WW2 dostaniemy remake najbardziej znanej mapy w serii

Call of Duty: WW2 jako bonus dla osób, które skuszą się na kupno przepustki sezonowe dołączać będzie remake jednej z najpopularniejszych map w całej serii - Carentan.

Informacja, która oficjalnie nie została jeszcze przez Activision ujawniona pochodzi z australijskiego oddziału sieci sklepów EB Games. Tam pojawiła się grafika zapowiadająca przedpremierowe zamówienie wersji Pro w której poza grą, znajdziemy steelbook oraz przepustkę sezonową. Razem z nią, dodawana ma być odnowiona mapa Carentan.

Call of Duty: WW2 prezentuje głównych bohaterów opowieści

Nie powinno to nikogo dziwić, każda z odsłon serii Call of Duty zawiera remake'i starszych map z trybu dla wielu graczy. Co prawda Sledgehammer Games nie brało udziału w prac nad Call of Duty 2 z którego m.in. pochodzi mapa Carentan, ale raczej Activision nie widzi problem uw wykorzystaniu jednej z najpopularniejszych map osadzonych w czasach Drugiej Wojny światowej na potrzebę zachęcenia fanów starego, dobrego CoD-a do kupna Call of Duty: WW2.

Jeśli Sledgehammer pójdzie podobną drogą do pozostałych ekip pracujących nad serią, to wraz z każdym dodatkiem wydawanym po premierze, dostaniemy jedną mapę z poprzednich odsłon odnowioną na potrzeby Call of Duty: WW2. Które z klasycznych map chcielibyście zobaczyć w nowym wydaniu?

Nie znacie mapy Carentan? Tak wygląda ona w Call of Duty 2.

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/WWII/comments/71fbcv/possible_leaked_image_for_carentan_remastered_as/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games

Nie przegap