Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.09.2017 17:17
Nowa aktualizacja Rainbow Six: Siege może uszkodzić konsolę
2424V

Nowa aktualizacja Rainbow Six: Siege może uszkodzić konsolę

Nie pobierajcie najnowszej aktualizacji do Rainbow Six: Siege. Jeśli to zrobiliście to natychmiast ją usuńcie, bo istnieje ryzyko, że Wasza konsola może się zamienić w bezużyteczny kawałek plastiku.

Rainbow Six: Siege w ramach nowej aktualizacji może uszkodzić trwale konsole. Wielu użytkowników zgłasza sytuacje, w których gra spowodowała zniszczenie dysku twardego i problemy z całym systemem. Na razie źródło problemu nie jest do końca znane. Gracze twierdzą, że jest on powiązany z funkcją zapraszania graczy i znajomych poprzez wewnętrzną opcję w grze.

Rainbow Six: Siege - polska operatorka brzmi fatalnie

Ubisoft jest świadome sytuacji i współpracuje z Sony, aby szybko naprawić groźny błąd. Okazuje się, że wina po części leży również po stronie producenta sprzętu i może być powiązana z aktualizacją systemową samej konsoli. Trudno przewidzieć w jaki sposób Sony będzie rozpatrywało gwarancję w sytuacji gdy PS4 zostanie z tego powodu uszkodzone. Czujcie się ostrzeżeni i nie pobierajcie nowej łatki do Rainbow Six: Siege. Jeśli jednak chcecie koniecznie grać to pamiętajcie, że robicie to na własne ryzyko.

Źródło: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/717bvv/important_ps4_players_read/

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal