Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.09.2017 08:51
Biomutant starczy na minimum 10 godzin. Gra przedstawi różne zakończenia
374V

Biomutant starczy na minimum 10 godzin. Gra przedstawi różne zakończenia

Biomutant ma podobno starczyć na co najmniej dziesięć godzin. Ponadto, nietypowe RPG przedstawi też kilka zakończeń. Oprócz tego będziemy mogli wybrać jak dużo narracji chcemy w grze.

Biomutant to gra nieco nietypowa. Wcielimy się w zmutowane zwierzę z dwoma giwerami i mieczem i wkroczymy do otwartego, post-apokaliptycznego świata pełnego niebezpiecznych i przerośniętych mutantów. Dzisiaj dowiadujemy się, że będziemy mogli wpłynąć na zachowanie komentatora, ale nie tyczy się to elementów fabularnych. Ponadto, poznaliśmy domniemaną długość gry.

BioMutant w 25 minut chce nas przekonać, że jest ciekawą grą

Wcześniej pojawiła się informacja, że w Biomutant będziemy mogli ustawić częstotliwość komentarzy wypowiadanych przez narratora. Niektórzy z graczy zmartwili się, że osoby, które zmniejszą częstotliwość jego wypowiedzi, ominie coś ważnego fabularnie. Twórcy wyjaśnili jednak, że rzecz tyczy się jedynie komentarzy podczas walk, a wszystkie ważne informacje tak czy siak się pojawią, bez względu na ustawienie.

Było już wcześniej wiadome, że Biomutant to gra, która w trakcie fabuły postawi nas przed wieloma dodatkowymi wątkami oraz wyborami. Tym samym trudno ocenić ile może zająć takie "standardowe" przejście gry. Główny projektant ze studia Experiment 101 stwierdził, że zrobienie wszystkiego co jest konieczne do ukończenia fabuły, zajmie 10 godzin. Gra jest jednak tak skonstruowana, że bez oporów będziemy mogli sobie ją powtarzać. W grze nie zabraknie różnych zakończeń - w zależności od naszego postępowania, możemy otrzymać szczęśliwe zakończenie, bądź mroczne i pełne złych wydarzeń.

Biomutant ma się pojawić w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie ustalono. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun, a jeśli nie wiecie jak prezentuje się rozgrywka, to odpowiednie wideo znajdziecie pod linkiem kilka akapitów wyżej.

Biomutant - pierwsza zapowiedź

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/biomutant-narrator-toning-down-clarified/

Tagi: BioMutant Experiment 101 playstation 4 thq nordic wideo

Nie przegap