Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.09.2017 18:14
PlayStation Gear przedstawia nowe gadżety i ubrania dla graczy
747V

PlayStation Gear przedstawia nowe gadżety i ubrania dla graczy

PlayStation Gear to sklep dla graczy pełen naprawdę ciekawych przedmiotów. Teraz oferta została powiększona o rzeczy przeznaczone dla wielbicieli Street Fighter, Tekken, Elder Scrolls a nawet Deus Ex.

Sklep PlayStation Gear poszerzył asortyment swojej oferty o garść naprawdę świetnych gadżetów. Fani serii Street Fighter mogą od dzisiaj nabyć stylowe kurtki premium, a cyklów The Elder Scrolls i Tekken doczekali się uroczych figurek Pop!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - oficjalne gadżety już w sprzedaży

Osoby zagrywające się w Street Fighter na pewno zainteresują dwa wzory kurtek premium. Jedna przedstawia M.Bisona i nawiązuje stylem do organizacji Shadaloo. Druga to z kolei Ryu i wzór z jego rękawic wyszyty na tylnej stronie kurtki.

Do sprzedaży trafiły kolejne figurki Pop! Te tym razem przedstawiają wizerunki bohaterów z serii Elder Scrolls i Tekken. Możecie więc kupić sobie miniaturową wersję Heihachiego, Kinga lub Viveca.

Nie zapomniano również o fanach dystopijnej wizji przyszłości i nurtu cyberpunk. Jeśli chcecie nosić się jak Adam Jensen z Deus Ex, to wystarczy kupić ten świetnie wyglądający płaszcz będący wierną repliką ubioru z gry.

Ewentualnie możecie skusić się na mniej krzykliwe koszulki. Te przedstawiają złotą maskę i skrzydła Ikara i stanowią oczywiście odniesienie do cyklu.

Jeśli coś Was zainteresowało lub szukacie jeszcze czegoś innego to pełną ofertę znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/14/premium-varsity-jackets-new-pop-vinyl-figures-and-more-arrive-on-playstation-gear/#sf114030662

Tagi: deus ex elder scrolls playstation gear pop! tekken ubrania

Nie przegap