Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.09.2017 19:17
Assassin's Creed Origins. Można już zamawiać oficjalne gadżety i figurki z gry
955V

Assassin's Creed Origins. Można już zamawiać oficjalne gadżety i figurki z gry

Assassin's Creed Origins to coś więcej niż gra. To również cała seria unikalnych przedmiotów i figurek. Ubisoft zaktualizowało ofertę swojego sklepu i przedstawiło nowe gadżety, które będzie można zdobyć już w dniu premiery gry.

Assassin's Creed Origins ma zawalczyć o drugie życie dla serii i nadać jej nowego wiatru w żagle. Nic wiec dziwnego, że Ubisoft nie oszczędza pieniędzy na reklamę. Wiemy, że świat gry przeniknie do uniwersum Final Fantasy XV za sprawą nietypowej kolaboracji. Degustatorzy energy drinków mogą z kolei liczyć na drobne dodatki DLC. Teraz przyszła pora na oficjalne gadżety.

Assassin's Creed Origins bogatsze dla wielbicieli energy drinków

Assassin's Creed Origins otrzyma serię licencjonowanych gadżetów. Ubisoft dodało do oferty swojego sklepu kilka ciekawych przedmiotów. Chociaż część z nich widzieliśmy już wcześniej. Za 239 zł możemy kupić szczegółowo wykonaną figurkę głównego bohatera gry. Bayek mierzy 30 centymetrów wysokości, a na ramieniu statuetki znajduje się jego nieodzowny towarzysz w postaci orła.

Jeśli pragnęliście posiąść na własność jabłko Edenu to wystarczy wyciągnąć z portfela 189 zł, a ten potężny artefakt trafi w Wasze ręce. Przedmiot podświetlany jest za pomocą LED-owych diod i robi całkiem ładne wrażenie. To nie wszystko, bo Ubisoft sprzedaje również repliki ukrytego ostrza oraz figurki przedstawiające innych bohaterów gry.

To tylko niewielki wycinek asortymentu. Oficjalny sklep Ubisoft oferuje mnóstwo innych przedmiotów nawiązujących do serii Assassin's Creed, a oferta cały czas się rozrasta. Możecie ją sprawdzić w tym miejscu. Przedmioty zaprezentowane powyżej trafią do sprzedaży w dniu 27 października. Tego samego dnia zadebiutuje Assassin's Creed: Origins.

Assassin's Creed: Origins - zwiastun z polskim dubbingiem

Źródło: http://store.ubi.com/eu/ac-origins-merchandise?ncid=22-3839---1-pbrl-38-58-Store_Press_ACO_collectibles_EMEA_2908--13-1--0817-4----ACO_WC___Store_Press_ACO_collectibles_EMEA_2908_ID48388

Tagi: assassin's creed origins figurki playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap