Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.09.2017 18:37
Need for Speed: Payback bez samochodów marki Toyota
1830V

Need for Speed: Payback bez samochodów marki Toyota

Zła wiadomość dla fanów japońskich samochodów marki Toyota. Producent aut nie pozwolił, aby jego pojazdy znalazły się w Need for Speed: Payback.

W Need for Speed: Payback zabraknie samochodów Toyoty. Powód? Nie jest znany. Producent nie zgadza się na użyczenie wizerunku swoich aut w grze i odsyła z pytaniami do Microsoftu. Sytuacja jest o tyle dziwna, że w przypadku Forza Motorsport 7 również nie uświadczymy tych samochodów

Need for Speed: Payback - jak będzie funkcjonował otwarty świat gry?

Need for Speed: Payback nie pozwoli nam zasiąść ponownie za kółkiem AE86 Sprinter Trueno i samochodu Toyota Supra czwartej generacji - były one obecne w poprzedniej części serii. Powrót zaliczy jednak model GT86 w postaci Subaru BRZ. Dlaczego Toyota przestała udzielać swoich modeli aut producentom gier? Nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia. Na szczęście samochody trafią do Gran Turismo Sport oraz będą obecne w Project Cars 2.

Need for Speed: Payback ukazało ostatnio w jaki sposób działa otwarty świat. Same wyścigi będą utrzymane mocno w klimacie filmowej serii "Szybcy i Wściekli". Otrzymamy też wątek fabularny z przerywnikami filmowymi. Polska wersja doczeka się również gwiazdorskiego dubbingu. Premiera gry nastąpi 10 listopada.

Need for Speed: Payback - jak działa otwarty świat?

Źródło: https://www.gtplanet.net/need-speed-payback-wont-feature-toyota-road-cars-either/

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo