Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.09.2017 16:18
Remake Tomb Raidera 2 - zagraj w demo już teraz
1770V

Remake Tomb Raidera 2 - zagraj w demo już teraz

Tomb Raider: The Dagger of Xian to amatorski projekt mający na celu odnowienie Tomb Raidera 2 do współczesnych standardów graficznych. Do tej pory mogliśmy oglądać przygotowane wcześniej materiały. Od dzisiaj możemy w ten remake zagrać na swoich PC-tach.

O Tomb Raider: The Dagger of Xian pisaliśmy już jakiś czas temu. W astronomicznym skrócie, grupka fanów skupiona wokół społeczności Tomb Raidera postanowiła odświeżyć Tomb Raidera 2. Po uzyskaniu oficjalnej zgody od Crystal Dynamics, prace ruszyły i powoli odnawiano pierwszą lokację z gry - Wielki Mur. Do tej pory Nicobass (autor) publikował zrzuty i nagrania wideo prezentujące postępy w swoim projekcie. Ale wczoraj postanowił wypuścić demo na komputery.

Wersja demonstracyjna Tomb Raider: The Dagger of Xian zawiera odświeżony pierwszy poziom, który można w pełni ukończyć. Lara Croft ma podłożony głos Jennifer Milward, za muzykę odpowiada Dean Kopri, a za skrypt Alexandre Serel. Wymagania wersji demonstracyjnej nie są jakieś wygórowane:

  • Windows 7 64 bit wzwyż
  • GPU z obsługą DX11
  • 4GB RAM (zalecane 8GB)
  • 6GB miejsca na dysku twardym

Demo w wersji 1.0 pobierzecie z tego miejsca (bezpieczny plik, sprawdzony własnoręcznie). Zajmuje on 1,8 GB. Jeśli sprawdzicie, dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.

Tomb Raider: The Dagger of Xian - rozgrywka

 

Źródło: http://tombraider-dox.com/

Tagi: pc tomb raider Tomb Raider: The Dagger of Xian wideo

Nie przegap