Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.08.2017 19:44
Naruto to Boruto: Shinobi Striker pozwoli stworzyć własną postać
812V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker pozwoli stworzyć własną postać

Naruto to Boruto: Shinobi Striker otrzymało nowy zwiastun, na którym możemy zobaczyć w akcji kilka różnorodnych trybów gry oraz system awatarów. Po raz pierwszy w historii gier Naruto fani otrzymają możliwość tworzenia własnych wojowników ninja.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to powiew świeżości w serii. Twórcy ze studia Soleil stawiają na sieciową rywalizację i dostarczą wieloosobową grę pełną efektownej akcji. Fani mogą liczyć na pojedynki w drużynowych wariantach 4v4 i wiele trybów zabawy.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker pokazuje walki 4v4

Naruto to Boruto: Shinobi Striker pozwoli toczyć walki na otwartych arenach. W pojedynkach weźmie udział aż ośmiu graczy. Do wyboru otrzymamy tryb Walki o barierę, przejmowanie flagi oraz dynamicznie zmieniające się misje. Te podzielone będą na eskortowanie, podbój i eksterminacje.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - zwiastun Gamescom 2017

To jednak nie wszystko. Twórcy pozwolą nam stworzyć własną postać. Będzie to nowość w serii, bo do tej pory walczyliśmy jedynie jako bohaterowie znani z mangi i anime. Tworząc nasz sieciowy awatar wybierzemy jego fryzurę i ogólny wygląd. Wybierzemy też jedną z kilku klas - napastnik, snajper, uzdrowiciel lub obrońca. Wszystko to pozwoli nam osiągnąć status najsilniejszego ninja świata.

Premiera Naruto to Boruto: Shinobi Striker nastąpi w 2018 roku.

Źródło: Gamescom 2017

Tagi: Bandai Namco gamescom 2017 Naruto to Boruto: Shinobi Striker PlayStation 4 Soleil wideo