Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.07.2017 11:51
Battlefield 1 otrzyma edycję Premium ze wszystkimi dodatkami
976V

Battlefield 1 otrzyma edycję Premium ze wszystkimi dodatkami

Battlefield 1 cieszy się ogromną popularnością, również jeśli chodzi o wydawane dodatki. Jest to dobry powód do świętowania oraz wydania edycji kompletnej, ze wszystkim dodatkami.

Battlefield 1 to jedna z najpopularniejszych sieciowych strzelanek, dla tego wydawanie kolejnych rozszerzeń ani trochę nie dziwi. Poza płatnymi dodatkami pojawiają się też darmowe nowości, możliwości w testowaniu przepustki sezonowej czy zmiany w rozgrywce. Wychodzi na to, że dla hasła "Rewolucja nadchodzi" znalazło się też inne zastosowanie, aniżeli dla zmian w rozgrywce.

Battlefield 1 hitem. EA zarabia jeszcze więcej na DLC

W ofercie francuskiego sklepu Amazon pojawiło się wydanie Battlefield 1 Revolution w wersji zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One. Zostało ono wycenione na 59,99 euro, co obecnie daje około 250 złotych. W zestawie znaleźć miałyby się wszystkie dodatki, przepustka Premium i coś ponadto.

Przypominam, że twórcy Battlefield 1 mają pojawić się na tegorocznym Gamescomie i ogłosić coś co da nam "najpełniejsze doświadczenie dotyczące Battlefield". Wychodzi na to, że mamy odpowiedź czym to doświadczenie będzie. Co prawda oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, więc wiadomość należy traktować z przymrużeniem oka. Data wydania tej edycji według sklepu to 22 sierpnia tego roku. Gamescom z kolei odbędzie się w Kolonii w dniach 22-26 sierpnia.

Battlefield 1 - fragment rozgrywki

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/battlefield-1-revolution-edition-leaked-dlc-premium/

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4