Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.07.2017 15:39
Need for Speed Payback chwali się możliwościami w personalizacji
543V

Need for Speed Payback chwali się możliwościami w personalizacji

Need for Speed Payback ma być wymarzoną odsłoną wszystkich fanów serii i... najwidoczniej nowych filmów z serii Szybcy i Wściekli. Oprócz akcji będą też bogate opcje personalizacji aut, które zostały zaprezentowane na nowym wideo.

Need for Speed Payback ma połączyć najlepsze cechy dotychczasowych odsłon kultowej serii. Dostaniemy szalone pościgi, wartką akcję, ciekawą fabułę i rozbudowany tuning oraz personalizację, która od czasów Need for Speed Underground 2 pozostawia trochę do życzenia. Teraz jedynym czego może zabraknąć będą chyba tylko nocne wyścigi.

Need for Speed Payback ma sprawić że poczujemy się jak bohater filmu akcji

Electronic Arts opublikowało nowy materiał, na którym zostały zaprezentowane bogate opcje personalizacji jakie pojawią się w Need for Speed Payback. Teraz będziemy mieli dostęp nie tylko do danych zestawów, ale będziemy mogli indywidualnie modyfikować każdy element aby stworzyć swoją wymarzoną maszynę. Co prawda już wcześniej twórcy pokazali, że opcji będzie wiele, ale teraz jest tego więcej. I wygląda to naprawdę fajnie.

Need for Speed Payback na zwiastunie personalizacji

Jak będziemy ulepszać samochody w Need for Speed Payback? Poprzez uczestniczenie w wyścigach i zajmowanie wysokich pozycji będziemy zdobywać dostęp do coraz lepszych części. Nie będzie to jednak jedyny sposób na ich zdobywanie, bo klasycznie będziemy mogli udać się do mechanika i u niego dokonać ulepszeń za odpowiednią opłatą. W otwartym świecie będziemy też znajdować porzucone samochody klasyczne, które w swoim garażu będziemy mogli przywrócić do dawnej chwały. Oby nie okazało się, że po podjechaniu do takiego auta trzeba będzie zakupić DLC. Wcześniej dowiedzieliśmy się jeszcze, że nasze pojazdy będziemy mogli modyfikować w zależności od zapotrzebowań - możemy dostosować je do jazdy terenowej bądź po autostradach i zapisać sobie modyfikację - w razie potrzeby zmienić w garażu. Twórcy obiecują, że każdą z części będziemy mogli zdobyć wkładając swój czas i umiejętności - być może mikropłatności nie będą więc za bardzo doskwierać. Okaże się to dopiero po premierze.

Need for Speed Payback ma pojawić się 10 listopada 2017 roku. Gra pojawi się w polskiej wersji językowej oraz w rozbudowanej edycji Deluxe, która da nam dostęp do nowych aut czy ekskluzywnych elementów personalizacji.

Źródło: https://twitter.com/eapolska/status/890195856032485378

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo