Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.07.2017 18:28
Hellblade: Senua’s Sacrifice pozwoli utrwalić przepiękne sceny
493V

Hellblade: Senua’s Sacrifice pozwoli utrwalić przepiękne sceny

Hellblade: Senua’s Sacrifice może się pochwalić pięknym stylem artystycznym i ładną grafiką, więc twórcy pozwolą nam uwiecznić widoki według naszego widzimisię. Jeśli lubicie cykać wirtualne fotki, to na pewno ucieszy Was obecność trybu fotograficznego.

Hellblade: Senua’s Sacrifice to niezależna gra tworzona przez niewielki zespół z Ninja Theory. Twórcy postawili sobie ambitny cel stworzenia małym kosztem gry oferującej doświadczenie znane z dużych tytułów AAA. Pozycja będzie niestety krótsza niż typowa produkcja, ale za to sprzedawana po niższej cenie. Opowieść skupi się na bohaterce cierpiącej na chorobę psychiczną - poznamy więc piekło przez jakie muszą przechodzić osoby niespełna rozumu i naznaczone piętnem schizofrenii.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua’s Sacrifice wygląda pod wieloma względami naprawdę ślicznie, więc twórcy oddadzą nam narzędzie do utrwalania cudnych widoków. Twórcy potwierdzili obecność trybu fotograficznego. Funkcja cieszy się duża popularnością w Horizon Zero Dawn, więc i tutaj na pewno znajdzie sympatyków wirtualnej fotografii.

Tryb fotograficzny pozwoli nakładać różne filtry obrazu, bawić się kolorami oraz uwolnić kamerę, aby przygotować specjalne ujęcia. Użytkownicy będą więc mogli utrwalić niesamowite widoki krajobrazu lub sceny akcji i dodać im unikalnego uroku za sprawą dostępnych narzędzi.

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutuje na PlayStation 4 już 8 sierpnia - wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. Poniżej jeden z wcześniejszych zwiastunów. W galerii znajdziecie z kolei cztery obrazki prezentujące kilka możliwości trybu fotograficznego.

Hellblade: Senua's Sacrifice - zwiastun Hela

Źródło: http://gematsu.com/2017/07/hellblade-senuas-sacrifice-reveals-photo-mode

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4 wideo