Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.07.2017 13:27
Beta Destiny 2 dostępna dla wszystkich
931V

Beta Destiny 2 dostępna dla wszystkich

Beta Destiny 2 do tej pory była dostępna wyłącznie dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Jednak od dzisiaj serwery otwierają się na każdego, kto chce sprawdzić czy warto zainteresować się grą Bungie.

W betę Destiny 2 zagrać wszyscy będą mogli już wieczorem po godzinie 19:00. Bungie przygotowało do wyboru trzy gotowe klasy z ekwipunkiem na 200 poziomie Światła, dając do wyboru kilka różnych broni (w tym nowe jak granatnik). Betę rozpoczniemy od zaliczenia fabularnej misji Powrót do Domu w której ścierać będziemy się z atakującym Wieżę Czerwonym Legionem. Gdy ukończymy tę misję, dostaniemy możliwość rozegrania Strike'u Odwrócona Iglica oraz sprawdzenia się w dwóch trybach sieciowej rywalizacji na jednej nowej mapie.

Destiny vs Destiny 2 - na jaki postęp graficzny możemy liczyć?

Ponadto dzięki działaniom CDP, w wybranych miejscach w Polsce, w dniach 21-23 lipca będziecie mogli zagrać w betę Destiny 2 jeśli nie posiadacie PS4. Gdzie pojawi się gra?

  • MM Kraków 1 CH M1 (Aleja Pokoju 67, Kraków)
  • MM Wrocław I – Galeria Dominikańska (plac Dominikański 3, Wrocław)
  • Saturn Gdynia – Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia)
  • MM Marki – CH M1 (Aleja Marszałka Józefa Piłsudzkiego 1, Marki)

Destiny 2 - strike Odwrócona Iglica

Beta Destiny 2 spotyka się z dosyć dużą krytyką. Bungie na część zarzutów odpowiedziała. Między innymi poruszono temat słabości niektórych broni i problemów z amunicją, której w becie jest za mało, przez co większość graczy zmuszona jest korzystać z podstawowej broni.

Balans PvE w grze zmienił się znacząco od kiedy ukończyliśmy wersję gry w która możecie grać w becie. Podstawowym zadaniem bety jest sprawdzenie, czy zmiany, które już wprowadziliśmy w nowszych wersjach gry się sprawdzą. W tak ogromnych testach niestety wersja w którą można zagrać jest po prostu stara.

Gracze narzekają także na wyjątkowo długi czas ładowania Super Ataków, Granatów i doładowanego ataku wręcz, ale na ten temat Bungie już milczy. Pozostaje więc mieć nadzieję, że na premierę gry, którą zaplanowano na 6 września wszystko będzie doszlifowane maksymalnie jak tylko się da.

Destiny 2 - fabularna misja z bety

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo