Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.07.2017 20:13
Obduction od twórców kultowej serii Myst z datą premiery
362V

Obduction od twórców kultowej serii Myst z datą premiery

Obduction jawi się jako godny następca intrygującej serii Myst. Jeśli jesteście spragnieni klasycznych przygodówek nastawionych na rozwiązywanie zagadek, to nie możecie przejść obojętnie obok tego tytułu!

Obduction to nowa gra od twórców legendarnej serii Myst, która jest jednym z najważniejszych przedstawicieli gatunku point 'n click. Nowa przygoda będzie opowieścią w klimatach science fiction mającą zapełnić lukę powstałą pod nieobecność cenionej marki. Tytuł zrobi użytek z PS VR i trafi na rynek w przyszłym miesiącu w dniu 29 sierpnia. 

Obduction - krótki zwiastun

Produkcja opowie historię człowieka, który podczas zachmurzonej nocy trafił na organiczny artefakt. Ten spadł z nieba i zaczął przenosić naszego bohatera do najróżniejszych zakątków wszechświata. Zostaniemy więc wyrwani ze spokojnego życia i trafimy do obcych światów. Te ku naszemu zaskoczeniu będą pełne znajomych fragmentów z ziemi z jej najróżniejszych okresów historycznych. Tytuł to przygodówka skupiona na eksploracji i wykonywaniu zagadek. Obecne będą wybory, których podjęcie wpłynie na przebieg historii i wywoła nieprzewidywalne konsekwencje. Celem gracza będzie wrócić do domu, odkrywając tym samym serię tajemnic..

Obduction możecie zamawiać przedpremierowo w PS Store - decydując się na taki zakup otrzymacie tematyczny motyw do PS4 i awatary.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: cyan Obduction playstation 4 playstation vr wideo