Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.07.2017 19:32
End Space i PS VR zabiorą nas w odmęty galaktyki!
395V

End Space i PS VR zabiorą nas w odmęty galaktyki!

Jesteście zawiedzeni brakiem wsparcia dla PS VR w Elite Dangerous? Z odsieczą przychodzi End Space, które może nie będzie tak rozbudowaną grą, ale pozwoli Wam wziąć udział w kosmicznych bitwach.

End Space to kolejna gra, która pozwoli zasiąść za sterami kosmicznego statku. Piękne i pełne detali kokpity futurystycznych maszyn oraz bezmiar kosmosu świetnie nadają się do technologii wirtualnej rzeczywistości, więc tytuł zrobi użytek z PS VR.

PS VR 2.0 - co powinien oferować nowy sprzęt?

End Space zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie to kosmiczny shooter, gdzie wcielimy się w pilota potężnego statku. Twórcy obiecują pełnoprawną kampanię fabularną, wsparcie dla PlayStation 4 Pro oraz niższą cenę. Zobaczcie jak produkcja wygląda w akcji na poniższym zwiastunie.

End Space - nowa gra dla PS VR!

End Space robi świetny użytek z PS VR. Zakładając gogle od Sony będziemy celować w naturalny sposób poprzez ruchy naszej głowy. Zwiedzanie kosmicznego sektora Tartarus nabierze zupełnie nowego i zniewalającego wymiaru dzięki technologii VR. Tytuł prezentuje się naprawdę ładnie i dynamicznie. 

Posiadacze PlayStation 4 Pro na pewno ucieszą się z licznych ulepszeń warstwy wizualnej. Mocniejsza konsola pozwoli cieszyć się antyaliasingiem 8xAA, nowymi efektami graficznymi, teksturami w wyższej rozdzielczości oraz trybem, który zwiększy ilość wielokątów w trójwymiarowych modelach

Premiera End Space odbędzie się dnia 19 września. Tytuł kupimy w niższej cenie, którą ustalono na poziomie $19.99  (+ 10% zniżki dla posiadaczy PS Plus).

Źródło: https://www.playstation.com/en-us/games/end-space-ps4/

Tagi: end space playstation 4 playstation vr wideo  Orange Bridge Studios.