Daniel Stroński Daniel Stroński 18.07.2017 10:25
Batman od Telltale dostanie sequel? Mamy wyciek
392V

Batman od Telltale dostanie sequel? Mamy wyciek

Wygląda na to, że oryginalne spojrzenie studia Telltale Games na Batmana przełoży się na drugi sezon. Mamy wyciek mówiący o kontynuacji.

Batman - The Telltale Series było spojrzeniem studia na postać Człowieka-Nietoperza, które skupiało się bardziej na osobie za maską niż na samym alter ego. Pięcioodcinkowa opowieść na sprawdzonym schemacie gier od Telltale była jednak wyjątkowo nierówna, co pozwoliło zdobyć jej u nas "zaledwie" 7/10.

Nasza recenzja całego sezonu gry Batman - The Telltale Series

Batman może doczekać się kontynuacji, a przynajmniej tak sugeruje nowozelandzki system klasyfikacji wiekowej FVLB. Pojawiła się tam pozycja o nazwie "Batman: The Enemy Within - Season Pass" odnosząca się do gier wideo. Reżyserem miałby być Kent Mudle, czyli osoba odpowiedzialna w Telltale m.in. za ich poprzedniego Batmana.

Podtytuł "The Enemy Within" pasuje do ostatniego sezonu The Walking Dead - "A New Frontier". To lepsze niż "Sezon 2", gdyż Telltale często podkreśla, że kolejne sezony ich produkcji są przygotowywane w taki sposób, by osoba nie znająca poprzednich wydarzeń nie czuła się zagubiona. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną zapowiedź i pierwszy zwiastun.

Tagi: