Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.07.2017 22:28
Call of Duty: WW2 - wyciek zwiastuna trybu Zombie
1081V

Call of Duty: WW2 - wyciek zwiastuna trybu Zombie

Call of Duty: WW2 będzie powrotem do klimatów drugiej Wojny światowej, jednak nie oznacza to wcale porzucenia najpopularniejszego trybu kooperacyjnego - Zombies. Sledgehammer wzmocnione weteranami pracującymi kiedyś przy Dead Space chcą stworzyć coś emocjonującego i strasznego.

Sledgehammer zaplanowało sobie pierwszy pokaz trybu Zombie z Call of Duty: WW2 w trakcie San Diego Comic-Con, który zaplanowane jest na 20-21 lipca. W momencie w którym ekipa deweloperska w pocie czoła pracowała nad sklejeniem odpowiedniego i robiącego wrażenie zwiastuna, ktoś postanowił jego niedokończoną wersję wynieść poza studio i wypuścić do internetu, dzięki czemu zwiastun możecie zobaczyć już teraz. Ale jak mówimy - nie jest on skończony co zaznaczyli deweloperzy na Twitterze po wycieku kilka godzin temu.

Call of Duty WW2 - co ze swastykami i innymi faktami historycznymi?

Czy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej przedstawia nam rozgrywkę? Nie. Trzeba go raczej potraktować jako filmowe wprowadzenie w klimat nazistowskich Zombie dziejących się w trakcie 2 Wojny światowej. Zresztą, zobaczcie sami.

Call of Duty: WW2 - wyciek zwiastuna trybu Zombie

Wyciek materiału poniekąd zmusił ekipę Sledghammer do działania i studio poza wyrażeniem dezaprobaty ujawniło pierwszego aktora, który pojawi się w Zombies. Mowa tutaj o Davidzie Tennancie, brytyjskim aktorze, który niektórym może kojarzyć się z roli w Harry Potter i Czara Ognia. David wcieli się w postać Drostana Hynta.

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo