Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.07.2017 10:51
Hitman z nową aktualizacją. Poprawki błędów i zmniejszenie trudności
498V

Hitman z nową aktualizacją. Poprawki błędów i zmniejszenie trudności

Hitman ostatnim czasem stał się marką w pełni należącą do IO Interactive. W pierwszej kolejności twórcy udostępnili początek gry za darmo, a teraz wprowadzają nową łatkę.

Hitman to najnowsza odsłona kultowej serii o płatnym zabójcy. Gra zyskała sobie wiele przychylnych opinii, ale najwidoczniej większości nie spodobał się odcinkowy sposób dystrybucji, co przełożyło się na stosunkowo kiepską sprzedaż. Doprowadziło to do rozwiązania współpracy pomiędzy IO Interactive i Square Enix. Na szczęście marka należy do dewelopera, więc są szanse na kontynuację.

Hitman na PS4 do wypróbowania za darmo!

Najnowsza odsłona serii Hitman otrzymała aktualizację - ta powinna być dostępna od wczoraj i ważyć niecałe 600 MB. Jaki jest jej cel? Przede wszystkim naprawa błędów ujemnie wpływających na komfort rozgrywki, zwłaszcza na najtrudniejszym poziomie - tym Professional stał się bardziej przystępny, przynajmniej według twórców.

Zmiany w walce i dostępności poziomu Professional

Mają one znacznie ułatwić walkę z przeciwnikami. Zmniejszona została częstotliwość z jaką przeciwnicy wystrzeliwują kolejne serie. Zmniejszono też obrażenia jakie zadawane są Hitmanowi na średnim dystansie oraz skrócono czas oczekiwania na regenerację zdrowia. Poza tym zmniejszono próg jaki potrzebny jest do otrzymania dostępu do poziomu Professional. Od teraz żeby mieć do niego dostęp wystarczy mieć Mastery Level na poziomie 5, zamiast 20. Wszyscy, którzy przed wprowadzeniem łatki mieli poziom opanowania na wysokości 5-19, automatycznie zyskają dostęp do poziomu Professional.

Naprawa błędów

  • Naprawiono błąd powodujący, że strażnicy nieprzerwanie upuszczali broń, którą znaleźli na ziemi.
  • Naprawiono błąd powodujący problemy z toaletą w misji umiejscowionej w Marrakeszu.
  • Naprawiono błąd powodujący anulowanie dołączania do Sieci, skutkiem czego gracz zmuszony był do gry bez połączenia.
  • Naprawiono błąd powodujący, że wskaźnik okazji znikał po wczytaniu stanu gry.
  • Gra od teraz sprawdzać będzie postęp w temacie Mastery. Niektórzy z graczy nie otrzymują odpowiedniego trofeum, stąd wprowadzenie zmiany.
  • Poprawiono opisy trofeów na PlayStation 4.
  • Nieprzytomny świadek będzie teraz prawidłowo wyświetlany na mapie.
  • Naprawa innych błędów w celu utrzymania wysokiej jakości gry.

Twórcy mówią też o zakończeniu Nieuchwytnych Celów na pierwszy sezon. Dzisiaj pojawi się ostatni z nich i razem ze wszystkimi dotychczasowymi znajdzie się w grze. W Sieci jest już wideo przedstawiające nowy, Nieuchwytny Cel. Mr. Gribble jest założycielem podziemnego klubu rozrywkowego o nazwie Soiree Horrible - organizowane są tam walki zwierząt czy ludzi. Cel charakteryzuje się wytatuowaną twarzą, a naszym zadaniem poza zlikwidowaniem go, będzie przechwycenie listy klientów. Tak jak zwykle, na wykonanie zadania mamy jedną szansę i jeśli zawiedziemy, przepadnie. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższym wideo.

Hitman z ostatnim Nieuchwytnym Celem - The Entertainer

 

 

Źródło: https://hitman.com/pl/news/july-update-release-notes#

Tagi: hitman IO Interactive patch playstation 4 Square Enix