Daniel Stroński Daniel Stroński 10.07.2017 12:07
The Tomorrow Children kończy żywot także na zachodzie
457V

The Tomorrow Children kończy żywot także na zachodzie

The Tomorrow Children nie do końca stało się tak popularne jak zakładano i ostatnio pisaliśmy o zamykaniu japońskich serwerów. Na nich się jednak nie skończy.

The Tomorrow Children to oryginalne MMO, gdzie wcielaliśmy się w trybik komunistycznej maszyny i musieliśmy pracować na rzecz naszej społeczności, gdzie każdy wylewa pot dla dobra ogółu. Darmowa gra sieciowa miała zjednoczyć graczy we wspólnej pracy o obronie miast, lecz pomysł ten nie do końca się przyjął.

The Tomorrow Children zaczyna zamykać japońskie serwery

Niewolnicza praca nie stała się ulubioną formą spędzania wolnego czasu graczy i po niecałym roku (gra we wczesnym dostępnie miała premierę we wrześniu 2016 roku) deweloper zapowiada zamykanie serwerów. Na oficjalnej amerykańskiej stronie PlayStation ogłoszono tę samą datę wyłączenia serwerów co w Japonii - 1 listopada tego roku. Europejska wersja tej samej strony jeszcze zamknięcia nie ogłosiła, ale raczej nie będziemy jedynymi graczami, którzy zostaną z możliwością grania w The Tomorrow Children.

The Tomorrow Children - materiał z testów gry

 

The Tomorrow Children od początku było traktowane przez media i graczy raczej jako ciekawostka, a Sony nie próbowało specjalnie reklamować jednego z niewielu gier free-to-play na wyłączność. Pomysł nie wypalił i postanowiono nie dawać grze więcej niż lekko ponad roku... wliczając w to płatny wczesny dostęp.

Źródło: https://www.playstation.com/en-us/games/the-tomorrow-children-ps4/

Tagi: Q-Games Ltd. Sony Interactive Entertainment the tomorrow children