Daniel Stroński Daniel Stroński 10.07.2017 09:36
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy - tak zmieniała się seria
412V

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy - tak zmieniała się seria

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy, czyli zestaw trzech odświeżonych bijatyk z Naruto i ekipą, trafi do nas już niebawem. Mamy nowy zwiastun przedstawiający każdą z odsłon.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy w przyszłym miesiącu trafi na sklepowe półki i jest to świetna okazja do nadrobienia pięknych bijatyk 3D z postaciami serii mangi i anime Naruto. Będą to odświeżone gry z PS3, a dokładnie pierwsze trzy odsłony serii Ultimate Ninja Storm.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker trafi do nas w przyszłym roku!

Co dokładnie dostaniemy? Całą trylogię gier z kompletem dodatków DLC w wyższej rozdzielczości i listami trofeów ("jedynka" nie miała trofeów na PS3). Kolekcja dostępna będzie razem lub osobno w cyfrowej wersji na PS Store. Poniżej zwiastun, którego początek widzieliśmy już wcześniej, ale tutaj został wzbogacony i fragmenty rozgrywki z każdej odsłony.

Premiera wyznaczona została na przyszły miesiąc, 25 sierpnia tego roku. Przypominamy, że planowany jest też zestaw Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy, gdzie oprócz trylogii gier dodana zostanie "czwórka" oraz rozszerzenie "Road to Boruto".

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy - zwiastun z rozgrywką

 

Źródło: YouTube (japoński kanał Bandai Namco)

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy playstation 4 road to boruto wideo