Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.07.2017 14:44
2K Games nie pojawi się na tegorocznym Gamescom
240V

2K Games nie pojawi się na tegorocznym Gamescom

Pod koniec sierpnia tego roku odbędą się targi Gamescom. Kilka dużych firm zapowiedziało swoją obecność, jednak wydawca Mafii III, serii Borderlands czy BioShock ujawniło, że nie pojawi się na tegorocznych targach w Kolonii.

2k Games to jeden z największych wydawców i producentów gier wideo na świecie. Pod sobą ma takie serie jak BioShock, Borderlands czy Mafia III. Firma może pochwalić się też popularnymi grami sportowymi typu NBA czy WWE. Gracze jednak od dawna czekają na informacje o Borderlands 3 i wychodzi na to, że poczekają jeszcze dłużej.

Borderlands 3 - wyciek sugeruje nadchodzącą zapowiedź

Przedstawiciele 2K Games zapowiedzieli, że firma nie będzie obecna na tegorocznych targach Gamescom odbywających się w Kolonii. Oficjalny powód nie został podany, można jednak podejrzewać, że wydawca nie ma czego pokazać - poza WWE 2k18. Pozostaje więc oczekiwać kolejnych imprez, na których wydawca mógłby się pojawić, ale w takim razie będzie to raczej kolejne E3. Przypominamy, że Gamescom potrwa od 22 do 26 dnia sierpnia tego roku. Tymczasem łapcie wideo z wewnątrz studia 2k.

2k zaprasza do swojego studia na wideo

 

Źródło: http://www.gameswirtschaft.de/gamescom/2k-games-gamescom-2017-absage/

Tagi: 2K Games