Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.07.2017 11:46
GTA 5 - w grze sieciowej znaleziono UFO i kosmitów
3059V

GTA 5 - w grze sieciowej znaleziono UFO i kosmitów

GTA 5 pełne jest różnych sekretów, które zostały dodane w trakcie produkcji przez Rockstar Games. Jednak sporo rzeczy z gry zostało wycięte i gracze natykają się na ich fragmenty. Jedną z grup poszukiwaczy jest Chilliad Mystery Guru, której członkowie przeszukują grę wzdłuż i wszerz by trafić na coś niesamowitego.

Grupa Chilliad Mystery Guru znalazła i tym razem coś nowego. W tym przypadku jednak nie w GTA 5, a w GTA Online. Mowa dokładnie tutaj o misji z typu supply run jakich pełno jest w sieciowej grze Rockstar Games. Misja ta jest jednak wyjątkowa gdyż gracze biorący w niej udział odnajdują rozbity latający spodek i muszą podjąć wymianę ognia z kosmitami go broniącymi. Jak odkryto ten sekret? Modyfikując pliki gry.

Nadciąga nowa zawartość do GTA Online!

Ekipa odżegnuje się od tego, że to forma oszustwa, tym bardziej, że ich modyfikacje gry nikomu nie zaszkodziły. Jak opisuje na Reddicie jeden z członków zespołu, odkrycie odpowiedniego kodu w grze i późniejsza jego modyfikacja by coś zdziałać zajęło im kilka dni okupionych brakiem snu.

Zgodzę się z tym, że można by to podciągnąć pod modyfikowanie gry. Ale my nie zmienialiśmy żadnej mechanik gry, nie dodawaliśmy nowych rzeczy. Po prostu bawiliśmy się wartościami "prawda", fałsz" w kodzie gry sprawdzając efekty zmian.

Padło z ust innego członka grupy już pod materiałem wideo, które zostało nagrane w celu przedstawienia dowodów. Aktualnie tajemnicą pozostaje to, czy taka misja faktycznie zostanie odblokowana przez Rockstar Games w GTA Online, czy jest to pozostałość z okresu produkcji, którą ostatecznie postanowiono z tytułu usunąć.

GTA Online - tajemnicza misja z UFO i kosmitami

Pewni nie są sami członkowie grupy:

Co sprawia, że misja pojawi się w grze? To coś rzadkiego, wywoływanego losowo? A może trzeba wcześniej spełnić szereg wymagań? Tego niestety nie wiemy.

Tagi: Grand Theft Auto V gta online playstation 4 Rockstar North Take-Two wideo