Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.06.2017 17:06
The Elder Scrolls V: Skyrim VR - twórcy opowiadają o projekcie!
901V

The Elder Scrolls V: Skyrim VR - twórcy opowiadają o projekcie!

The Elder Scrolls V: Skyrim VR zapowiada się na największą grę zmierzający na PlayStation VR. Twórcy chwalą się nowymi informacjami i szczegółami na temat swego dzieła i sposobu jego działania.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR będzie pełnoprawną grą sprzedawaną razem ze wszystkimi dodatkami. Zakładając PlayStation VR nie będziemy w żaden sposób ograniczani i twórcy oddadzą do naszej dyspozycji cały ogromny świat. 

Skyrim VR trafi na PS4

The Elder Scrolls V: Skyrim VR otrzymało ponad 7 minut nagrania, na którym twórcy opowiadają o swojej grze. Czego się dowiedzieliśmy? Gra otrzyma przebudowany interfejs, gdzie w naturalny sposób będziemy oglądać drzewka umiejętności. Tytuł wesprze kontrolery ruchowe PS Move - twórcy opracowali dla nich nowy system strzelania z łuku oraz magie. Będziemy mogli nałożyć ognisty czar na obie dłonie i celować w dwóch przeciwników jednocześnie.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR - twórcy opowiadają o grze E3 2017

The Elder Scrolls V: Skyrim VR zaoferuje też szerokie opcje personalizacji sterowania. Korzystając z PlayStation Move możliwe będzie stosowanie skokowej teleportacji. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przejść całą grę w normalny sposób, grając za pomocą kontrolera Dualshock 4. Możliwe będzie dostosowanie schematu sterowania pod własne preferencję. Tytuł był dostępny w grywalnej formie i osoby testujące bardzo chwaliły sposób przeniesienia projektu w wirtualną rzeczywistość. Tytuł działa świetnie i nie wzbudza żadnych mdłości.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks e3 2017 playstation 4 Playstation VR The Elder Scrolls V: Skyrim VR