Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 17:44
Outcast – Second Contact. Nowy zwiastun przedstawia fragment świata Adelpha
401V

Outcast – Second Contact. Nowy zwiastun przedstawia fragment świata Adelpha

Outcast – Second Contact to remake klasycznej gry z 1999 roku, która jako jedna z pierwszych pozycji oferowała możliwość zwiedzania dużego i otwartego świata w pełnym trójwymiarze. Twórcy gruntownie odświeżają grę, a dzisiaj chwalą się postępami prac oraz wyglądem jednej lokacji.

Outcast – Second Contact to rozbudowany remake gry, która swego czasu była wręcz pionierska dla wszystkich tytułów osadzonych w dużym, otwartym świecie. Historia opowiada o losach Cuttera Slade’a - komandosa amerykańskich sił specjalnych. Zostaje on wysłany przez rząd Stanów Zjednoczonych do alternatywnego świata Adelpha, gdzie zostaje okrzyknięty mesjaszem przez lokalną ludność.

Outcast - Second Contact. Remake kultowej pozycji zaprezentowany na nowym zwiastunie

Dzisiejszy zwiastun pozwala nam sprawdzić część obcego świata, do którego trafimy. Wideo przedstawia pierwszą lokację z gry. Poznawanie Adelphy rozpoczniemy od mroźnej krainy pełnej rebeliantów i uchodźców.

Outcast – Second Contact - zwiastun przedstawiający świat 

Wideo oznaczone jest jako pierwsze, więc w przyszłości dostaniemy kolejne materiały prezentujące inne rejony alternatywnego świata.

Outcast – Second Contact opowie historie ludzkości. Ta w niedalekiej przyszłości nawiązuje kontakt z obcą cywilizacją i odkrywa portal prowadzący do alternatywnego świata. Główny bohater zostaje wysłany, aby zbadać nowe miejsce. Szybko okazuje się, że jest on jedyną osobą zdolną zapobiec totalnej katastrofie mającej zniszczyć ziemię i świat Adelpha. Gra, tak samo jak pierwowzór, będzie osadzona w otwartym świecie pełnym tajemnic i nieznanych ludzkości form życia,

Źródło: YouTube (Bigben Games)

Tagi: Appeal Studio Bigben Interactive Outcast – Second Contact playstation 4. wideo