Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.05.2017 10:36
Tekken 7 z czwartym zwiastunem przedstawiającym postacie!
413V

Tekken 7 z czwartym zwiastunem przedstawiającym postacie!

Tekken 7 już coraz bliżej. Zanim jednak doczekamy się premiery pora na nowy materiał wideo. Tym razem kolejny zwiastun przedstawiający postacie.

Tekken 7 kolejny raz przypomina o swoim istnieniu. Dotychczas pojawiło się wiele materiałów promujących grę i wśród nich pojawiły się już materiały skupiające się na fabule, czystej rozgrywce i wielu trybach oraz przedstawiające postacie. Niektóre postacie dostały własne zwiastuny, ale dotychczas pojawiły się też trzy zwiastuny przedstawiające część obsady. Dotychczas pojawili się w nich: Law, Feng, Bob, Bryan, Devil Jin, Hwoarang, Gigas, Katrina, King, Lucky Chloe, Jack-7, Steve Fox, Nina, Eddy, Miguel Caballero Rojo, Kuma, Josie Rizal, Ling Xiaoyu, Claudio Serafino, Paul, Panda oraz Shaheen. Dzisiaj pora na kolejnych.

Tekken 7 i trzeci zwiastun przedstawiający postacie

W nowym zwiastunie postaci mających pojawić się w Tekken 7 zobaczymy Master Raven, Dragunova, Lily, Asuka, Leo oraz Yoshimitsu. Zwiastun trwa prawie trzy minuty, a znajdziecie go poniżej.

Tekken 7 na czwartym zwiastunie przedstawiającym postacie

Tekken 7 pojawi się 2 czerwca 2017 roku. Twórcy obiecali zaimplementować rozbudowany tryb fabularny, w którym oprócz klasycznych scenek pojawią się nieco bardziej interaktywne - żeby popchnąć wydarzenia do przodu zmuszeni będziemy wykonać jakąś interakcję. Fabułą skupi się na konflikcie jaki trawi rodzinę Mishima od pokoleń. Żeby żaden z graczy nie miał trudności z poznaniem całej opowieści, twórcy przygotowali Story Assist - system, który ułatwi wprowadzanie silnych kombinacji ciosów podczas trudniejszych walk. Oprócz tego, zgodnie z tradycją dostępne będą poziomy trudności.

Deweloperzy postarali się też o to, aby rozgrywka wieloosobowa w Tekken 7 weszła na nowy poziom. Tym samym tryby gry będą bardziej turniejowe i skupią się na walkach rankingowych. Oprócz tego nie zabraknie trybów i zawartości znanej z poprzednich odsłon: dostępny będzie klasyczny tryb Arcade, Versus oraz możliwości w modyfikowaniu wyglądu postaci czy nawet interfejsu.

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo