Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 17:13
Nex Machina - ruszyły zapisy do zamkniętych testów beta
475V

Nex Machina - ruszyły zapisy do zamkniętych testów beta

Nex Machina pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu. Twórcy przed premierą zaproszą część graczy do wzięcia udziału w testach beta, które ruszą już lada moment.

Nex Machina to kolejna gra uzdolnionego studia niezależnego Housemarque, które dostarczyło graczom takie perełki, jak Alienation, Super Stardust, czy Resogun. Fani twin-stick shooterów mogą zacierać ręce i przygotowywać się do premiery oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w beta testach.

Nex Machina ze zwiastunem kooperacji i datą premiery

Nex Machina otrzyma testy beta - jeśli chcecie wziąć w nich udział to swoje zgłoszenie możecie przesłać pod tym linkiem. Testy rozpoczną się 26 maja i potrwają do 1 czerwca. Studio wybierze losowo kilkuset uczestników i zaprosi ich do wcześniejszej zabawy. Zabronione będzie streamowanie rozgrywki, ale gracze mogą nagrywać materiały wideo pod warunkiem, że zostaną one udostępnione po dniu 29 maja.

Nex Machina pojawi się na rynku 20 czerwca. Produkcja inspirowana jest mocno klimatami retro. Sama rozgrywka jest niezwykle szybka i dynamiczna. Twórcy przygotowali kooperacyjny tryb wieloosobowy, sieciową rywalizację oraz ponad 100 poziomów do zaliczenia.

Nex Machina - zwiastun przedstawiający tryb kooperacyjny

Źródło: Twitter (Housemarque)

Tagi: Housemarque Housemarque Oy Nex Machina playstation 4 wideo