Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.05.2017 17:39
Lawbreakers. Nowa gra twórcy Gears of War trafi na PS4!
644V

Lawbreakers. Nowa gra twórcy Gears of War trafi na PS4!

Lawbreakers to nowy projekt, który nadzoruje sam Cliff Bleszinski - ojciec takich gier jak Gears of War i Unreal. Fani twórczości tego człowieka mogą zacząć świętować, bo wbrew początkowym zapowiedziom będą mogli zagrać w jego najnowszą grę.

Lawbreakers to sieciowa gra FPS skupiona całkowicie na rywalizacji, gdzie nadrzędną role odegrają umiejętności danego gracza. Cliff Bleszinski wrzuci nas do futurystycznego świata, w którym księżyc został zniszczony a ludzkość walczy między sobą. Elementem wyróżniającym rozgrywkę będzie zabawa grawitacją. Manipulowanie nią ma odświeżyć formułę wieloosobowej rywalizacji i odmienić całkowicie styl gry.

Lawbreakers pierwotnie miało pojawić się jako gra Free-to-Play, ale twórcy odeszli od tego pomysłu na rzecz dostarczenia dojrzałej gry AAA. Tytuł został wyceniony na $29.99. Twórcy opowiadają, że nie chcą dzielić społeczności za sprawą przepustek sezonowych lub zepsutej ekonomii i systemu "Pay-to-Win".

Lawbreakers - zwiastun zapowiadający wersję PS4

 

Tytuł tworzony jest przez studio Boss Key Productions, które Cliff Bleszinski założył po odejściu z Epic Games. Twórca zapowiada, że nowa gra ma być momentem kulminacyjnym jego kariery. Anomalie grawitacyjne przełożą się na kreatywną rozgrywkę i złożoną rywalizację. Wkrótce mamy otrzymać datę premiery i kolejne informacje.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/22/lawbreakers-from-cliff-bleszinskis-new-studio-is-coming-to-ps4-this-year/#sf80768991

Tagi: boss key production boss key productions Cliff Bleszinski Lawbreakers PlayStation 4 wideo