Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2017 11:51
Dirt 4 dostało nowy zwiastun, na którym zawodowi kierowcy opowiadają o strachu
538V

Dirt 4 dostało nowy zwiastun, na którym zawodowi kierowcy opowiadają o strachu

Dirt 4 to najnowsza odsłona słynnej serii wyścigów od mistrzów gatunku jakimi są Codemasters. Twórcy współpracowali z zawodowymi kierowcami, którzy na nowym zwiastunie opowiadają o swoich doświadczeniach.

Dirt 4 weźmiemy udział w wielu zawodach, w których zmierzymy się z niebezpieczeństwami na drogach i czasem oraz w wyścigach Rallycross i Landcrush, gdzie zmierzymy się dodatkowo z przeciwnikami. Twórcy chcieli aby ich gra była jednocześnie wymagająca i przystępna, dlatego udostępnili dwa modele jazdy: zręcznościowy i symulacji.

Więcej informacji o Dirt 4

Na nowym zwiastunie Dirt 4 możemy posłuchać wypowiedzi weteranów wyścigów rajdowych. Usłyszymy więc wypowiedzi Pettera Solberga, który dwukrotnie zwyciężył w światowych mistrzostwach Rallycross czy Krisa Meeke, którego hasłem przewodnim jest porzucenie strachu.

Dirt 4 na nowym zwiastunie z zawodowymi kierowcami

Dirt 4 pojawi się 9 czerwca 2017 roku. W grze znajdzie się innowacyjny system Twoja Tr4sa, który umożliwi generowanie tras według uznania każdego z graczy. Można składać już zamówienia przedpremierowe i wszyscy, którzy zamówią edycję Day One otrzymają samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/15809-kierowcy-opowiadaja-o-walce-ze-strachem-w-nowym-zwiastunie-dirt-4

Tagi: Codemasters Codemasters Software dirt 4 playstation 4 Techland wideo