Daniel Stroński Daniel Stroński 16.05.2017 10:34
Injustice 2 - pierwsze oceny zapowiadają hit
987V

Injustice 2 - pierwsze oceny zapowiadają hit

Injustice 2 w końcu nadeszło, przedstawiając kontynuację historii z superbohaterami i złoczyńcami komiksów DC. Wygląda na to, że ojcowie serii Mortal Kombat znów dostarczyli rewelacyjną bijatykę.

Injustice 2 powróciło w chwale. Netherrealm Studios stworzyło wyjątkowo mocną kontynuację serii bijatyk, która z miejsca została nagrodzona przez krytyków wysokimi ocenami, chociaż są to dopiero pierwsze oceny. Nasza recenzja w drodze, a w międzyczasie możecie sprawdzić, co o nowych dziejach Supermana i Batmana pisze reszta świata.

Injustice 2. Nowy zwiastun przedstawia wszystko, co musicie wiedzieć na temat gry

Autorzy pierwszych recenzji są zgodni w tym, że deweloper kolejny raz stworzył przystępną i efektowną bijatykę, która spodoba się fanom komiksów DC i nie tylko. Długi tryb fabularny, przemyślany tryb Multiverse i porządne samouczki dla każdej z postaci mają oczarować każdego chętnego, choć nie wszystkim krytykom spodobał się system lootu po walkach i wymiany wyposażenia postaci. Trzeba jednak pamiętać, że są to recenzje przedpremierowe, więc nie mogły objąć na poważnie trybu sieciowego i ewentualnych problemów tam występujących.

Walki z SI, granie przez Sieć i na jednej kanapie, nieustannie zmieniający się tryb Multiverse i zapierająca dech w piersiach fabuła - Injustice 2 oferuje wiele atrakcji przyciągających gracza i sprawdzających jego umiejętności, unikając przy tym powtarzalności. To wszystko jest dodatkowo wzbogacone poprzez wyposażenie postaci. Mimo niepotrzebnie skomplikowanego zarządzania przedmiotami, rola dostosowywania postaci wedle własnego uznania jest nieoceniona.

System wyposażenia wnosi nieco RPG-owej mechaniki, lecz znacznie wpływa na statystyki postaci, przez co czyni grę źle zbalansowaną, co jest największym grzechem każdej bijatyki. Netherrealm zapewnia, że można te bonusy wyłączyć przed wejściem do trybu wieloosobowego, co prowadzi do pytania, po co w ogóle coś takiego stworzono, pomijając oczywiście kwestie mikrotransakcji.

Injustice 2 - zwiastun premierowy

 

Źródło: wymienione serwisy

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios pierwsze oceny PlayStation 4 Warner Bros. Interactive wideo