Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 18:31
One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition zapowiedziane na zachód - znamy datę premiery i nowe informacje
296V

One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition zapowiedziane na zachód - znamy datę premiery i nowe informacje

Nie musieliśmy długo czekać na zapowiedź One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition poza Japonią. Bandai Namco pochwaliło się, że gra trafi również do nas i podało dokładną datę premiery. Produkcja otrzyma też wsparcie dla PS4 Pro.

One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition to odświeżona wersja gry z gatunku RPG akcji, która pierwotnie ukazała się na konsolach poprzedniej generacji. Bandai Namco postanowiło wydać ten tytuł na PlayStation 4 razem ze wszystkimi pakietami DLC.

One Piece: Unlimited World Red Deluxe z pierwszym zwiastunem wersji na PS4

One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition wrzuca nas do półotwartego świata popularnego uniwersum anime One Piece. Tytuł jest pełen walki i zadań pobocznych oraz dodatkowych aktywności. Wersja na PlayStation 4 może się poszczycić paroma zmianami technicznymi.

Tytuł będzie wspierał mocniejszą konsolę PlayStation 4 Pro i zaoferuje wsparcie dla wysokiej rozdzielczości 4K. Wersja na zwykłym PS4 zadziała w Full HD. Niezależnie od konsoli tytuł będzie działał w 60 klatkach na sekundę i pozwoli na kooperacyjną zabawę dla dwóch graczy w każdym trybie rozgrywki. Produkcja pojawi się u nas 25 sierpnia i będzie zawierała na płycie ponad 40 wcześniejszych dodatków DLC. Dostaliśmy też angielskojęzyczną wersję poprzedniego zwiastuna.

One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition - zwiastun zapowiadający zachodnie wydanie

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco ganbarion One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition PlayStation 4 wideo