Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 10:23
Wiemy z jakiej gry o Dzikim Zachodzie pochodzi ostatni zrzut ekranu
1820V

Wiemy z jakiej gry o Dzikim Zachodzie pochodzi ostatni zrzut ekranu

Ostatnio w Sieci pojawił się zrzut, który wywołał niemałe poruszenie. Oprócz mocno oczekiwanego Red Dead Redemption 2, jest jeszcze inna gra w takich klimatach i przypuszczalnie może to być kolejna odsłona Far Cry. Z czym do czynienia mamy w tym przypadku?

Jak się okazuje nie jest to ani nowa odsłona serii Far Cry ani Red Dead Redemption 2. Mowa o Wild West Online - MMO, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Jak twórcy sami przyznają, brakowało im czegoś podobnego na PC, dlatego sami zdecydowali się na uzupełnienie luki. Jednocześnie nie ukrywają, że dzieło Rockstar Games było ich inspiracją.

Czy tajemniczy zrzut pochodzi z Red Dead Redemtion 2?

Wild West Online ma pojawić się jedynie na PC. Twórcy planują rozpocząć kampanię w serwisie kickstarter, ale raczej w ramach zadbania o fundusze dodatkowe, mające wesprzeć produkcję, która już się rozpoczęła. W swoim założeniu gra rozbudowuje to na czym polegały rozgrywki sieciowe w Red Dead Redemption. Oprócz aktywności znanych z gry Rockstar Games, możliwe będzie też specjalizowanie się w zbieraniu surowców czy innych aktywnościach.

Nie zabraknie oczywiście przestępczych aktywności. Weźmiemy udział w napadach na banki czy sklepy, a nawet okradaniu innych graczy. Jeśli jednak będziemy robić to zbyt często, zostaniemy wygnani. Twórcom Wild West Online zależy po prostu na stworzeniu ciekawego MMO w wyjątkowej scenerii.

Nie wiadomo kiedy twórcy rozpoczną swoją kampanię, ale przypuszczalnie w ciągu kilku najbliższych dni. Co z Red Dead Redemption 2? Oprócz tego, że gra powstaje i ma się pojawić tegorocznej jesieni, nie ma żadnych nowych informacji, bo Rockstar w żadnym temacie oficjalnie się nie wypowiedziało.

Red Dead Redemption 2 na pierwszym zwiastunie

 

Źródło: http://www.pcgamer.com/wild-west-online-revealed/

Tagi: 612 games dj2 mmo wild west online