Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.05.2017 12:46
Elex - w pełni zlokalizowany prolog na nowym wideo
457V

Elex - w pełni zlokalizowany prolog na nowym wideo

Elex pojawi się w pełnej polskiej wersji językowej jeszcze w tym roku. Ostatnio mogliśmy posłuchać małych próbek polskiego dubbingu, a dzisiaj CDP opublikowało wideo z w pełni zlokalizowanym prologiem gry.

Elex to duchowy spadkobierca gier z serii Gothic oraz Risen. Podobnie jak poprzednie gry Piranha Bytes odda nam do dyspozycji otwarty świat oraz różne klasy. Akcja gry toczyć się będzie w świecie, w którym magia oraz zaawansowana technologia koegzystują ze sobą.

Elex z prologiem w wersji angielskiej

Elex to nazwa pierwiastka, który uderzył w planetę, na której toczy się akcja gry. Różne ugrupowania zamieszkujące planetę chcą go zdobyć dla własnej korzyści. To do jakiej frakcji się przyłączymy, odmieni wątek fabularny tak jak miało to miejsce w poprzednich grach Piranha Bytes. Oprócz tego zadecyduje też o tym w jakim kierunku będziemy rozwijać swoją postać. Do dyspozycji dostaniemy różnego rodzaju bronie (palną oraz białą) oraz zmierzymy się z wieloma przeciwnikami - zmutowanymi stworzeniami bądź członkami wrogich frakcji. Na swojej drodze spotkamy jednak postacie, które będą mogły się przyłączyć do nas.

Elex ma pojawić się w tym roku, ale do informacji o dokładnej daty premiery trzeba poczekać. Poniżej znajdziecie wideo z polską wersją prologu gry.

Elex na wideo z prologiem po polsku

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCG2V2Z6hFPYtIHQFAd1OltA/

Tagi: cdp Elex Piranha Bytes PlayStation 4 THQ Nordic wideo