Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 19:44
Dissidia Final Fantasy prezentuje kolejnego antagonistę - do gry trafia Exdeath
328V

Dissidia Final Fantasy prezentuje kolejnego antagonistę - do gry trafia Exdeath

Dissidia Final Fantasy doczekało się kolejnej aktualizacji, która wprowadza do gry znanego z Final Fantasy V antagonistę. Sprawdźcie jak w akcji prezentuje się Exdeath.

Dissidia Final Fantasy to kolejna odsłona cenionej serii znanej posiadaczom PSP. Twórcy resetują historię i rozbudowują pozycję przygotowując wiele nowości w rozgrywce. Gra stanowi swoisty cross-over odsłon Final Fantasy i wrzuca znanych bohaterów na ikoniczne, otwarte areny, gdzie gracze toczą efektowne pojedynki.

Dissidia Final Fantasy. Emperor Mateus wraca do akcji

Dissidia Final Fantasy na razie dostępne jest jedynie na automatach arcade w Japonii. Wiemy jednak, że tytuł zostanie przeniesiony na PS4, gdzie doczeka się znacznych zmian. Twórcy przygotują chociażby tryb fabularny, dodatkowych zawodników i najpewniej zmiany w balansie. Studio wypowiadało się też o temacie esportu i być może omawiana pozycja będzie skierowana również do turniejowych graczy. Zanim do tego dojdzie minie jednak trochę czasu. Twórcy na razie rozbudowują projekt na automatach i w najnowszej aktualizacji wprowadzają kolejnego znanego zawodnika - do gry wraca Exdeath.

Dissidia Final Fantasy - zwiastun prezentujący antagonistę Exdeath

Exdeath owładnięty manią na punkcie "pustki" ponownie walczy za pomocą potężnej magii. Zawodnik skupi się na walce dystansowej i będzie korzystał z żywiołów. Styl rozgrywki tej postaci nie odbiega znacząco od tego, co fani widzieli w dwóch częściach Dissidii z PSP

Dissidia Final Fantasy - Exdeath na fragmentach rozgrywki

Dissidia Final Fantasy prawdopodobnie ostatecznie trafi na zachód. Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i liczyć na jak najszybszą zapowiedź konkretów odnośnie konsolowego i europejskiego wydania tej efektownej gry.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/dissidia-final-fantasy-adds-exdeath-final-fantasy-v

Tagi: Dissidia: Final Fantasy PlayStation 4 Square Enix Team Ninja wideo