Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.05.2017 22:42
FIFA Ultimate Team - wkrótce rusza wydarzenie Drużyny sezonu
489V

FIFA Ultimate Team - wkrótce rusza wydarzenie Drużyny sezonu

FIFA Ultimate Team już w tym tygodniu przygotuje dla graczy wyjątkową gratkę - specjalne wydarzenie związane z wyborem Drużyny sezonu, a także najlepszych jedenastek poszczególnych lig. Czego można się spodziewać?

Drużyna sezonu w FIFA 17 Ultimate Team wystartuje już 12 maja jako jedenastka najlepszych graczy wybranych przez społeczność gry. Pojawią się trzy składy (brązowy, srebrny i złoty) w których będą wyłącznie piłkarze wybrani w społecznościowym głosowaniu. EA twierdzi, że pojawią się tutaj popularni gracze, którzy do tej pory nie mieli raczej szansy zaistnieć w poszczególnych jedenastkach tygodnia.

Jednocześnie pierwszy raz wybrana zostanie najlepsza jedenastka Bundesligi, która także weźmie pod uwagę głos społeczności. Na jedenastkę możecie głosować dokładnie w tym miejscu. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Nadchodzące tygodnie przyniosą drużyny sezonu poszczególnych lig. W grze pojawi się nagroda w postaci 24 zawodnika, który dostępny będzie wyłącznie jako nagroda za turniej FUT. No i oprócz tego, cytując EA - wyjątkowa wyzwania budowania składu nagradzające graczy za wykonywanie specjalnych wyzwań co tydzień, wyzwania rozbudowy związane z drużyną sezonu z gwarantowanym piłkarzem z drużyny tygodnia o ocenie co najmniej 84, szybkie promocje i więcej atrakcji.

W przypadku wyzwań, nagradzani będą aktywni gracze FUT. Co 72 godziny pojawią się specjalne wyzwania, których zaliczenie przyniesie konkretne nagrody wewnątrz gry.

  • 2 wykonane wyzwania drużyny sezonu – mega-paczka (niewymienna)
  • 3 wykonane wyzwania drużyny sezonu – złota paczka piłkarzy Prime (niewymienna)
  • 4 wykonane wyzwania drużyny sezonu – paczka rzadkich piłkarzy (niewymienna)
  • 5 wykonanych wyzwań drużyny sezonu – duża paczka rzadkich piłkarzy (niewymienna)
  • 6 wykonanych wyzwań drużyny sezonu – paczka Ultimate zawierająca gwarantowanego piłkarza z drużyny sezonu (niewymienna)

Ponadto w trakcie wydarzenia każdy będzie mógł wzmocnić skład piłkarzem z minimalną oceną 84, wystarczy, że zaliczycie odpowiednie wyzwania powiązane z rozgrywką czy daną ligą.

Źródło: https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/news/2017/fut-17-tots

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada fifa 17 playstation 3 PlayStation 4