Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.05.2017 15:53
Blood Zombies - kooperacyjna bijatyka ze wsparciem VR pojawi się w tym roku
499V

Blood Zombies - kooperacyjna bijatyka ze wsparciem VR pojawi się w tym roku

Blood Zombies to bijatyka polegająca na kooperacji, w której z goglami VR powstrzymamy apokalipsę zombie. Gra ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Blood Zombies zabierze nas do miasta opanowanego przez zombie. Wcielimy się w grupkę ostatnich ocalałych i postaramy się odeprzeć inwazję. Na przestrzeni gry będziemy spotykać różnych przeciwników i bossów, którzy użyją różnych narzędzi, aby odebrać nam życie. My z kolei będziemy musieli rozwijać umiejętności naszych postaci i doskonalić się w walce.

Blood Zombies odda w nasze ręce tryb kooperacji. Będziemy mogli grać zarówno za pośrednictwem połączenia sieciowego jak i lokalnie w ramach kanapowego grania maksymalnie we czwórkę. Na czym będzie polegać wsparcie VR? Pozwoli nam ono spojrzeć z innej perspektywy i dzięki temu odkryć lepsze bronie czy zapewnić wyjątkowe wsparcie taktyczne.

Gra pojawi się pod koniec roku, ale nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie. Oprócz wsparcia VR gra dostanie też wsparcie dla PlayStation 4 Pro, które ma zwiększyć przyjemność płynącą z rozgrywki. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Blood Zombies na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/08/fight-the-undead-in-ps4-and-ps-vr-co-op-brawler-bloody-zombies/

Tagi: bloody zombies ndreams paw printer games PlayStation 4 PlayStation VR wideo