Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.05.2017 10:16
Call of Duty WW2 wprowadzi zmiany w nagradzaniu najlepszych graczy
1278V

Call of Duty WW2 wprowadzi zmiany w nagradzaniu najlepszych graczy

Call of Duty WW2 ma posiadać zmieniony system przydzielania prestiżu najlepszym graczom. Najwidoczniej zamiast przypinki przy nicku, przewidziane jest więcej atrakcji dla najlepiej radzących sobie w rozgrywkach wieloosobowych.

Call of Duty WW2 powraca do okresu drugiej wojny światowej. Wiemy już, że w związku z tym przemodelowano trzon rozgrywki, więc będzie to wyglądało całkiem inaczej niż w ostatnich odsłonach. Tyczy się to również rozgrywek wieloosobowych. Będą one oczywiście bardziej "przyziemne", ale zmiany tyczą się również tego jak będą wynagradzani najlepsi gracze.

Więcej informacji o Call of Duty WW2

Okazuje się, że centrum społecznościowe w Call of Duty WW2, które nazywa się Headquarters sprawdzi się i w tej kwestii. Zdobywanie prestiżu nie będzie tak kameralne jak dotychczas. Gracz, który znajdzie się w gronie najlepszych, będzie mógł świętować to razem z innymi graczami we wspomnianym centrum społecznościowym. Condrey (jeden z założycieli Sledgegammer Games) ujawnił, że może to być zrealizowane w stylu przyznawania medalu na wzór tego jak wygląda to w rzeczywistości.

Powrót serii Call of Duty do ery drugiej światowej może nie jest jedynym powodem dla znacznego wzrostu zainteresowania serią, ale przypuszczalnie jednym z nich. Jak przyznają przedstawiciele Activision Blizzard, "niechęć do serii wyparowała". Ostatni raport finansowy z pierwszego kwartału tego roku udowodnił, że Call of Duty WW2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem i ludzie nie tylko chętnie oglądają materiały związane z grą, ale równie ochoczo składają zamówienia przedpremierowe.

Co do tej pory zostało ujawnione o Call of Duty WW2? Wiemy, że w kampanii pojawi się wiele ważnych postaci biorących udział w operacjach na przestrzeni całego teatru działań wojennych. Głównym bohaterem będzie niedoświadczony żołnierz armii amerykańskiej Red Daniels, ale wcielimy się też w kobietę uczestniczącą we francuskim ruchu oporu. W wywiadach, których udzielił Condrey wspomniane było, że pojawi się niemiecka rodzina i afroamerykański oficer z innego pułku. Jeśli chodzi o rozgrywki wieloosobowe to dostaniemy do dyspozycji broń z tamtego okresu - przede wszystkim Thompson, M1 Garand czy SMG44. Lokacje mają być zainspirowane prawdziwymi miejscami, a same mapy na tyle zróżnicowane że konieczne będzie obieranie różnych taktyk.

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada 2017 roku. Posiadacze wersji na PlayStation 4 zyskają wcześniejszy o 30 dni dostęp do jednej z dodatkowych map, a ci którzy zamówią grę przed premierą, uzyskają dostęp do zamkniętej bety.

Call of Duty WW2 na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-ww2-multiplayer-prestige-rewards/

Tagi: activision Call of Duty: WW2 PlayStation 4 Sledgehammer Games