Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.05.2017 12:37
The Town of Light otrzymało zwiastun Live Action
313V

The Town of Light otrzymało zwiastun Live Action

The Town of Light to horror psychologiczny. Według twórców nowy zwiastun z prawdziwymi aktorami ma zobrazować z czym będziemy mieć do czynienia w przypadku tej gry.

The Town of Light jest grą zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. Dokładniej mówiąc chodzi o pewien zakład psychiatryczny mieszczący się w Toskanii, który w 1978 roku zamknięto z uwagi na zbyt brutalne praktyki. Akcja gry rozegra się roku 1938 roku, kiedy to szesnastoletnia dziewczyna imieniem Renée przebywa we wspomnianym ośrodku.

The Town of Light zapowiedziane na PlayStation 4

Nowy zwiastun The Town of Light przenosi akcję o 6 lat w przód, do czasu kiedy bohaterka jest starsza i wspomina traumatyczne przeżycia. Zwiastun cechuje melancholia, pogłębiana przez brak koloru i muzykę. Sama gra dostępna jest na PC od początku ubiegłego roku, a dla posiadaczy PlayStation 4 ma być dostępna od drugiego kwartału roku 2017. Nie znamy jednak większej ilości szczegółów.

The Town of Light na zwiastunie Live Action

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/04/ps4-psychological-adventure-the-town-of-light-gets-live-action-trailer/

Tagi: LKA PlayStation 4 The Town of Light THQ Nordic wideo