Daniel Stroński Daniel Stroński 02.05.2017 09:12
Call of Duty: Black Ops III otrzyma samodzielną grę z trybem Zombie
482V

Call of Duty: Black Ops III otrzyma samodzielną grę z trybem Zombie

Call of Duty: Black Ops III kontynuuje trend dodatkowego trybu z nieumarłymi i wygląda na to, że dostaniemy oddzielną grę z samymi zombiakami.

Call of Duty: Black Ops III z 2015 roku naturalnie zawarło w sobie co-opowy tryb Zombie, który studio Treyarch wymyśliło jeszcze na potrzeby Call of Duty: World at War i szybko stał się elementem rozpoznawczym gier tego dewelopera. Strzelanie do nieumarłych było zresztą tak popularne, że zaczęli z niego korzystać inni twórcy serii i tak Nazi Zombie pojawią się w nadchodzącym Call of Duty WW2.

Call of Duty: WW2. Do gry wrócą Nazi Zombie

Wygląda na to, że niedawne plotki o dalszym wspieraniu BO3 miały w sobie ziarno prawdy. Amerykański system klasyfikacji wiekowej ESRB potwierdził nadchodzące Call of Duty Black Ops 3: Zombies Chronicles, co miałoby być samodzielną grą z samym trybem Zombie. Co prawda wpis na oficjalnej stronie ESRB już usunięto, ale w Internecie nic nie ginie:

Zgodnie z wcześniejszą plotką, mielibyśmy "zremasterowany zestaw map Zombie z podstawowego Black Ops 3 + zawartość Zombie Chronicles" co miałoby dać łącznie osiem plansz oraz automat z gumami Gubblegum, gdzie losuje się perki dla postaci. Biorąc pod uwagę, że podstawka gry z wszystkimi dodatkami miała tylko sześć plansz Zombie, wychodzi na to, że dostaniemy przynajmniej dwie zupełnie nowe mapy.

Źródło: https://www.reddit.com/r/CODZombies/comments/68lror/esrb_zombies_chronicles/

Tagi: activision Call of Duty Black Ops 3: Zombies Chronicles Call of Duty: Black Ops III Treyarch