Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2017 18:53
Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series. Pierwszy zwiastun prezentuje grę
541V

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series. Pierwszy zwiastun prezentuje grę

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series to kolejna odcinkowa seria od Telltale Games powstała na bazie popularnego uniwersum Marvela. Historia będzie składała się z 5 odcinków, a pierwszy zadebiutuje już w kwietniu.

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series zostanie rozpoczęte 18 kwietnia. Właśnie w tym dniu pojawi się pierwszy odcinek o tytule "Tangled Up in Blue". Podobnie jak poprzednie gry studia będzie to prosta przygodówka nastawiona na narrację i opowiedzenie historii.

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series. Nowe informacje i data premiery

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series to gra oparta na popularnej marce Marvela, która doczekała się bardzo udanej adaptacji filmowej. Film dostanie niedługo drugą część, a gracze będą mogli zagrać w grę opartą na tej serii. Historia zostanie podzielona na 5 odcinków. W maju gracze dostaną możliwość kupienia specjalnego pudełka z płytą "season pass disc". Dzisiaj twórcy udostępnili pierwszy zwiastun ukazujący fragmenty rozgrywki i postać antagonisty. Nasza charyzmatyczna drużyna znowu stanie przeciwko Thanosowi.

Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series na oficjalnym zwiastunie

Źródło: YouTube (Marvel Entertainment)

Tagi: Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series Telltale Games wideo