Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.03.2017 10:45
Project CARS 2. Cztery różne modele Nissan GT-R trafią do gry
1167V

Project CARS 2. Cztery różne modele Nissan GT-R trafią do gry

Project CARS 2 zaoferuje nam dostęp do 170 różnych modeli samochodów. W tym gronie znajdą się między innymi 4 różne modele aut z linii Nissan Skyline GT-R.

Project CARS 2 pojawi się pod koniec tego roku. Nowa część oferować będzie rozbudowany tryb sieciowy, który został stworzony z myślą o e-sporcie. Twórcy zapowiedzieli też wsparcie dla VR, ale nie wiadomo czy PlayStation VR również będzie brane pod uwagę. W kontynuacji pojawią się nowe tryby oraz usprawniony system zmiennej pogody - warunki pogodowe będą zmieniać się w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji o Project CARS 2.

W Project CARS 2 będziemy mieć do wyboru 170 różnych modeli, którymi będziemy mogli ścigać się na 60 różnych torach. Wśród dostępnych aut znajdą się wspomniane modele marki Nissan. Pierwszy z nich to Hasemi Motorsport DR30 Skyline, który pojawił się w latach osiemdziesiątych. Drugi to Nissan Skyline R34 z 1999 roku. Kolejny model to R35 z 2007 roku. Jest to pierwszy model GT-R bez 'Skyline' w nazwie, ale też pierwszy który trafił do Stanów Zjednoczonych. Ostatni to Nissan GT-R Nismo GT3, który pochodzi z tego roku. Twórcy zdecydowali się na wybranie tego modelu, bo według nich jest najmocniejszą maszyną z tej linii.

Projext CARS 2

Project Cars 2 pojawi się pod koniec tego roku, ale nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Musimy więc poczekać na więcej informacji. Tymczasem zapraszam do galerii poniżej, gdzie znajdziecie wspomniane modele na zrzutach z gry.

Project CARS 2 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.projectcarsgame.com/newspc2/godzilla-is-coming-to-project-cars-2-with-four-stomping-nissan-gt-rs?lang=en

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios