Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.03.2017 15:12
Bulletstorm: Full Clip Edition na zwiastunie premierowym
385V

Bulletstorm: Full Clip Edition na zwiastunie premierowym

Bulletstorm: Full Clip Edition pojawi się już niebawem i z tej okazji Gearbox Software udostępniło zwiastun premierowy na swoim kanale YouTube.

Bulletstorm: Full Clip Edition to odświeżona wersja Bulletsorm - gry wyprodukowanej przez polskie studio People Can Fly i wydane na PlayStation 3 w 2011 roku. Wydawcą oryginalnej wersji było Electronic Arts, jednak za wydanie remastera wzięło się Gearbox Software.

Bulletstorm: Full Clip Edition w naszej bazie gier.

Bulletstorm: Full Clip Edition jako odświeżona wersja z 2011 roku oferuje całkiem sporo nowości. Poza wszystkimi dodatkami wydanymi do oryginalnej wersji dostaniemy też możliwość grania jako Duke Nukem - ale pod warunkiem, że złożymy na grę zamówienie przedpremierowe. To co jednak trafi do wszystkich to zwiększona płynność, podniesiona do 4K (dla PS4 Pro) rozdzielczość, polepszone modele postaci i poprawione udźwiękowienie gry.

Bulletstorm: Full Clip Edition zaoferuje również dostęp do nowych trybów - jak choćby Overkill dostępne po ukończeniu podstawowej kampanii i pozwalające na powtórzenie kampanii bez ograniczeń w uzbrojeniu. Wzbogacone zostanie też Echo Mode, na którym będziemy mogli zdobywać coraz to lepsze rekordy na 6 nowo stworzonych mapach.

Bulletstorm: Full Clip Edition dostępne będzie już 7 kwietnia 2017 roku.

Zwiastun premierowy Bulletstorm: Full Clip Edition

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/24/bulletstorm-full-clip-edition-launch-trailer-released-ps4-xbox-one-pc/

Tagi: Bulletstorm: Full Clip Edition Gearbox Software People Can Fly PlayStation 4