Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.03.2017 10:58
Dark Souls 3 dostaje wsparcie dla PS4 Pro
1145V

Dark Souls 3 dostaje wsparcie dla PS4 Pro

Dark Souls 3 otrzyma wkrótce rozszerzenie fabularne. Zanim będzie jednak dostępne, gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.11. W związku z tym serwery gry będą w określonych godzinach nieczynne.

Dark Souls 3 zostanie niebawem wzbogacone rozszerzenie fabularne o nazwie The Ringed City. Żeby premiera nowego dodatku przebiegła bez utrudnień, twórcy przygotowali łatkę, która rozbuduje grę do wersji 1.11. Dzisiaj dowiedzieliśmy się jak wygląda lista zmian oraz kiedy będą wyłączone serwery gry, aby wspomniane zmiany mogły zostać wprowadzone.

Dark Souls 3 z ostatnim rozszerzeniem na materiale wideo.

Dark Souls 3 w poprzednim rozszerzeniu zostało wzbogacone również o nowy tryb, który pozwalał graczom toczyć ze sobą pojedynki. W aktualizacji doczekamy się zmian również w tym temacie - poza mapą Dragon Ruins pojawi się jeszcze jedna o nazwie Grand Roof. Najważniejszą zmianą jest zaktualizowanie systemu gry do The Ringed City. Poza tym zwiększona zostanie płynność gry dla wersji na PlayStation 4 Pro.

  • Dodanie hasła do trybu Undead Match, co pozwoli graczom podzielenie się na drużyny i ogólnie usprawni organizowanie rozgrywek.
  • Zmniejszono spadek wytrzymałości podczas używania broni typu Greataxe, Great Hammer i Ultra Greasword. Ponadto poprawiono statystyki wielu broni.
  • Naprawiono wiele problemów związanych z atakami, używaniem umiejętności specjalnych poszczególnych klas.
  • Zmieniono też sposób w jaki narastają statusy negatywne oraz statystyki wybranych typów uzbrojenia.

W związku z wprowadzaniem tych zmian, serwery Dark Souls 3 będą tymczasowo nieczynne. U nas konserwacja będzie trwała od 2.00 do 4.00 w nocy 24 marca 2017 roku.

Dark Souls 3 oficjalny zwiastun DLC "The Ringed City"

 

Źródło: https://www.facebook.com/darksouls/

Tagi: