Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.03.2017 21:43
Diablo 3. Sezony na konsoli już w kwietniu
1910V

Diablo 3. Sezony na konsoli już w kwietniu

Diablo 3 na PC-tach już dawno otrzymał nowy sposób gry - Sezony. O konsolach Blizzard długo nie mówił, ale ostatecznie kilka miesięcy temu potwierdzono, że Sezony trafią na PS4 i Xboksa One. Dzisiaj wiemy już kiedy dokładnie to się stanie.

Diablo 3 na PS4 i XBoksie One wzbogacone zostanie o Sezony już 1 kwietnia o godzinie 2:00 naszego czasu, kiedy to ruszy Sezon 1. Konsolowy pierwszy sezon odpowiadać będzie PC-towemu dziesiątemu, by wszystko było zsynchronizowane i posiadacze konsol cieszyli się z takich samych wyzwań i zawartości w tym samym momencie. Możecie się w tym przypadku zastanawiać, czym w ogóle są Sezony?

Ciemność nad Tristram. Sprawdzamy rocznicowy event w Diablo 3

Specjalnym trybem, który pozwala zacząć wam od nowa na zmienionych względem podstawowej gry zasadach. Decydując się na grę w tym trybie, tworzymy nowego bohatera, którym zaczynamy od zera (możemy także przekształcić zwykłą postać w postać sezonową) i szybko pniemy się po kolejnych szczeblach rozwoju naszej postaci. Jednocześnie przed nami stawiane są unikatowe wyzwania, których wykonywanie skutkuje nagrodami na wyłączność sezonu.

Gdy sezon się zakończy, wszystkie zdobyte przedmioty i wyzwania razem z noszą postacią przechodzą do głównego trybu gry. Zanim to nastąpi, kończenie 2, 3 i 4 rozdziału sezonowego poskutkuje otrzymaniem tzw. Daru Haedriga na który składają się po 3 części z klasowego zestawu ekwipunku (na jeden dar). W aktualnym sezonie otrzymać będzie można:

  • Barbarzyńca – Dziedzictwo Raekor
  • Krzyżowiec – Pancerz Akkhana
  • Łowczyni demonów – Wcielenie Marudera
  • Mnich – Mantra Iny
  • Szaman – Nawiedzenie Zunimassy
  • Czarownica – Opus Magnum Delsere

W trakcie sezonów dostępne będą tablice z wynikami graczy, dzięki czemu będziemy mogli sprawić, jak radzimy sobie w porównaniu z innymi osobami z całego świata.

Diablo 3 Ciemność nad Tristram - kilkanaście minut gry

 

Źródło: https://eu.battle.net/d3/pl/blog/20635661

Tagi: