Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2017 17:16
Super Mega Baseball 2. Materiał wideo przedstawia opcje personalizacji
489V

Super Mega Baseball 2. Materiał wideo przedstawia opcje personalizacji

Super Mega Baseball 2 to zręcznościowe spojrzenie na baseball. Gra idealnie nadająca się na szybkie partyjki ze znajomymi, którzy nie mają na co dzień do czynienia z konsolami. Tytuł zadebiutuje w połowie roku, a dzisiaj twórcy przedstawiają wideo ukazujące różnorodne opcje personalizacji wielu elementów gry.

Super Mega Baseball 2 to kontynuacja całkiem udanego poprzednika, który w przerysowany sposób ukazywał ten sport. Prosta, ale satysfakcjonująca rozgrywka z luźnym podejściem do przedstawienia baseballu znalazła swoich fanów. Tytuł w naszej recenzji otrzymał całkiem wysokie 7.5. Druga odsłona ma być większa i lepsza pod każdym względem od swojego poprzednika.

Nie bójcie się baseballa - Super Mega Baseball 2 zadebiutuje w przyszłym roku

Super Mega Basseball 2 od studia Metalhead Software Inc. zadebiutuje w połowie roku. Jedną z najistotniejszych nowości ma być sieciowy tryb wieloosobowy. Twórcy udostępnili nowy materiał wideo prezentujący opcję personalizacji. Gracz będzie mógł wpływać na wiele aspektów produkcji. Dostaniemy możliwość tworzenia własnych lig oraz powołania do życia całej drużyny. Całkowicie od zera stworzymy każdego członka ekipy i zdecydujemy o jego wyglądzie.

Super Mega Baseball 2 - materiał przedstawiający bogate opcje personalizacji

 

Źródło: YouTube (Metalhead Software)

Tagi: Metalhead Software Inc. PlayStation 4 Super Mega Baseball 2 wideo