Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.03.2017 15:58
Tekken 7. Poznaliśmy zawartość trzech paczek DLC
1490V

Tekken 7. Poznaliśmy zawartość trzech paczek DLC

Tekken 7 wyląduje na półkach sklepowych latem tego roku. Dotychczas twórcy raczyli nas informacjami o nowych postaciach i szczegółami na temat rozgrywki. Tym razem poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat dodatków w ramach DLC.

Tekken 7 ma pojawić się w czerwcu tego roku. Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć fragmenty rozgrywki dzięki PAX East 2017, stopniowo dowiadywaliśmy się jakie postacie będą dostępne do wyboru - ostatnią z nich okazał się Eddy Gordo, który w serii jest od trzeciej części. Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się co czeka nas w dodatkach.

Tekken 7 w naszej bazie gier.

Tekken 7 otrzyma trzy zestawy dodatków, które będą się pojawiać w odpowiednich odstępach czasowych. Pierwszy z nich dostaniemy wraz z premierą gry. Za jego pośrednictwem otrzymamy dostęp do nowego trybu gry  oraz ponad 50 nowych kostiumów. Kolejny zestaw dodatków zapewni nam dostęp do nowej grywalnej postaci i dedykowanej dla niej areny. Drugi zestaw pojawi się jeszcze zimą tego roku. Trzeci zestaw da nam kolejną postać z areną, ale to będzie dostępne dopiero wiosną 2018 roku. Według dostępnych informacji, kolejno drugi i trzeci zestaw zainstalują postacie należące do innych gier, które w Tekken 7 pojawią się gościnnie. Nie wiadomo jednak o jakie marki chodzi.

Tekken 7 otrzyma trzy zestawy dodatków - a przynajmniej tyle póki co zapowiedziano. Każdy z nich będzie dostępny za pośrednictwem przepustki sezonowej, albo po prostu do kupienia osobno za pośrednictwem PlayStation Store. Jednak ci, którzy zdecydują się na przepustkę sezonową otrzymają dodatkowo 35 metalicznych kostiumów.

Tekken 7 dostępny będzie w trzech różnych wydaniach. Poza standardową, pojawi się wersja Deluxe, która upoważni nas do pobrania dodatkowej postaci jaką jest Eliza oraz uczyni nas posiadaczami przepustki sezonowej. Trzecie wydanie to edycja kolekcjonerska. Poza tym co posiada edycja Deluxe, pojawi się w niej steelbook, figurkę przedstawiającą walkę Kazuyi i Heihachi'ego, ścieżkę dźwiękową z gry oraz kolekcjonerskie pudełko.

Tekken 7 pojawi się 2 czerwca tego roku.

Tekken 7 - Eddy Gordo na zwiastunie

 

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/03/16/tekken-7-to-feature-two-new-exclusive-guests-characters-from-other-videogames-licenses/6060

Tagi: Bandai Namco namco bandai playstation 4 tekken 7