Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.03.2017 19:26
GTA Online. Kolejne nowości trafiają do gry
867V

GTA Online. Kolejne nowości trafiają do gry

GTA Online jest nieustannie wspierane. Tryb wieloosobowy z GTA V cieszy się ogromną popularność i przynosi Rockstar ogromne zyski. Nic więc dziwnego, że firma co jakiś czas wypuszcza dodatkową zawartość dla graczy.

GTA Online w zeszłym roku dostało dodatek z szalonymi torami rodem z gry Trackmania. Twórcy rozwijają pomysł i prezentują kolejne nowości związane z tym rozszerzeniem. Gracze będą mogli wziąć udział w kolejnych wyzwaniach kaskaderskich, które zostały skrojone specjalnie pod określone pojazdy.

GTA Online wzbogaca się o nową zawartość

Dzisiaj zadebiutowało kolejne rozszerzenie do GTA Online o nazwie Cunning Stunts: Special Vehicle Circuit.. Przynosi ono 20 nowych wyścigów kaskaderskich opracowanych z myślą o specjalnych samochodach. Takich jak Rocket Voltic, Ruiner 2000 i Blazer Aqua. 

Każdy z trzech pojazdów dostanie serie wyzwań skrojonych specjalnie pod osiągi danego samochodu. Aby wziąć w nich udział wystarczy, że włączycie mapę w grze i zlokalizujecie nową ikonkę na mapie.

Twórcy udostępniają również nowy samochód Progen GP1, który od dzisiaj jest do zdobycia w grze.

Razem z dodatkiem startują dzisiaj wewnętrzne zniżki w grze. Kupicie taniej o 25% liczne ulepszenia pojazdów, bronie i wiele innych rzeczy. Twórcy obiecują, że to nie koniec nowości i do GTA Online zmierzają kolejne rzeczy, jak chociażby możliwość ustawienia klasycznej, izometrycznej kamery z lotu ptaka.

Poniżej zapoznacie się z zwiastunem prezentującym nowości od dzisiaj dostępne w GTA Online.
 

GTA Online - Zwiastun Cunning Stunts: Special Vehicle Circuit

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60158/Cunning-Stunts-Special-Vehicle-Circuit-Now-Available-New-Progen-GP1-an

Tagi: Grand Theft Auto V gta online PlayStation 4 Rockstar North Take-Two