Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 20:40
Mass Effect Andromeda. Poznajcie Jaala, przedstawiciela nowej rasy
730V

Mass Effect Andromeda. Poznajcie Jaala, przedstawiciela nowej rasy

Mass Effect Andromeda to także nowa ekipa, z którą przyjdzie nam walczyć, rozmawiać i podróżować. Dzisiaj możemy przyjrzeć się przedstawicielowi rasy Angara. Poznajcie Jaala.

Mass Effect Andromeda podobnie jak poprzednie odsłony odda do naszej dyspozycji różnorodnych kompanów. Drużyna rodzeństwa Ryder będzie pełna różnorodnych osobistości i przedstawicieli różnorakich ras. Dzisiaj możemy się przyjrzeć nowej rasy wymyślonej przez pracowników BioWare

Mass Effect Andromeda. Statek Tempest i załoga na nowym materiale wideo

Mass Effect Andromeda każdego dnia ukazuje nam nowe oblicza. Cathleen Rootsaert, to scenarzystka z BioWare, która przybliży nam postać Jaala, jednego z towarzyszy Rydera, głównego bohatera (lub bohaterki) najnowszej kosmicznej produkcji Electronic Arts. Na jednym z poprzednich materiałów mogliśmy przyjrzeć się relacji rodzeństwa Ryder z kompanami. Mass Effect: Andromeda pozwoli nam na wchodzenie w interakcję z członkami załogi. Z biegiem czasu będziemy ich coraz lepiej poznawać. Rozmowy w trakcie zwiedzania wnętrza statku Tempest, podczas długich podróży międzyplanetarnych pozwolą nam lepiej zgłębić ich charakter i osobowość. BioWare chwaliło się jakiś czas temu, że studio nagrało naprawdę wiele kwestii dialogowych dla każdego z członków ekipy. Jako punkt odniesienia przywołano Mass Effect 3. Według zapewnień BioWare członek drużyny z najmniejszą ilością kwestii dialogowych będzie miał więcej do powiedzenia niż najmniej wygadany towarzysz z drużyny Sheparda. Możemy mieć nadzieję, że przełoży się to na lepiej zarysowanych bohaterów.

Jaal to przedstawiciel rasy Angara. Gracze nie znają jeszcze tego gatunku, więc ich charakter był do tej pory tajemnicą. Materiał ukazuje nam ich oblicze. Angara to rasa bardzo otwarta emocjonalnie. Przedstawiciele nie kryją i nie hamują swoich emocji, jeśli ktoś ich denerwuje od razu dają temu znać i wymachują pięściami. To samo tyczy się smutku i innych nastrojów wewnętrznych. Angara bardzo otwarcie eksponują swoje emocje i demonstrują to co czują, szybko się uzewnętrzniają. To także szeroko rozwinięta rasa o bogatej wiedzy technologicznej.

Mass Effect Andromeda zadebiutuje na rynku 21 marca. Poniżej możecie zapoznać się z materiał przedstawiającym nową rasę i Jaala.

Mass Effect: Andromeda - poznajcie Jaala, nowego towarzysza z rasy Angara

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda